Amazing Quest – بازی/کتاب ترکیبی برای سرگرمی و آموزش کودکان


gwj_quest_02


Amazing Quest – The Forgotten Treasure یک بازی/کتاب ترکیبی است که چندین معما و بازی مختلف را شامل می‌شود تا کودکان در کنار مطالعه‌ی داستان بتوانند با این بازی‌ها نیز سرگرم شوند. این کتاب پنج داستان متفاوت در محیط‌های مختلف و رنگارنگ را شامل می‌شود اما داستان اصلی درباره‌ی یک کودک ماجراجو است که دو جهانگرد و کاوشگر را تعقیب کرده و با هوش سرشار خود در کاوش برای یافتن گنج گم شده از آن‌ها پیشی می‌گیرد.

محیط این داستان بر اساس داستان جایگزینی که انتخاب کنید فرق می‌کند: شرق آسیا، دزدان دریایی، مصر باستان، غرب وحشی و قرون وسطی؛ در ابتدای کار می‌بایست داستان دلخواه خود و سطح دشواری قصه (آسان یا سخت)، دختر یا پسر بودن شخصیت و لباس دلخواه خود را انتخاب کنید. سپس وارد داستان می‌شوید و صدای قصه‌گو محیط داستان را برای شما تعریف می‌کند در اینجا متوجه می‌شوید چیزی که شنیده‌اید با چیزی که می‌بینید متفاوت است. مثلاً قصه‌گو می‌گوید در یک روز برفی اما هوای داستان شما آفتابی است که در اینجا باید با کمک چیزهایی که در صفحه می‌بینید، این اشتباهات را برطرف کنید و ستاره بگیرید. وقتی تمام اشتباهات را پیدا و تصحیح کردید و ستاره‌ها را جمع کردید، می‌توانید قصه را به صورت یک کلیپ تماشا کرده و به قسمت بعدی بروید.

کودکان برای انجام این بازی باید از دانش متوسط زبان انگلیسی (یا دیگر زبان‌های موجود در برنامه) برخوردار باشند و این برنامه می‌تواند با بازی‌ها، معما‌ها و داستان جذاب خود به یادگیری لغات جدید و گسترش دایره‌ی واژگان کودکان و افزایش قدرت ذهنی در اثر یافتن راه‌حل برای معماها کمک کند.

قابلیت‌های برنامه

  • آموزش لغات جدید، گسترش دایره واژگان و تقویت لغات
     
  • افزایش قدرت ذهنی کودکان از طریق حل معماهای مختلف
     
  • قابلیت انتخاب از میان دنیاهای مختلف، انتخاب شخصیت دختر یا پسر و لباس دلخواه
     
  • حاوی زبان‌های انگلیسی، فرانسوی،آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، سوئدی و ترکی

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۴.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۹ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۷۱۳ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*