فروش هفته اولی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس بازهم رکوردشکنی کرد


۴۶۹۱۸۴۸۰۴


پس از اولین اظهارنظر تیم کوک و شرکت اپل در مورد تعداد بالای افرادی که اقدام به پیش‌خرید دو آیفون جدید این شرکت کردند، امروز اپل اطلاعات بیشتری را از تعداد آیفون‌های فروخته‌شده از روز جمعه هفته پیش تا به امروز منتشر کرده است.

در آخرین صحبت‌ها پیرامون تعداد آیفون‌های پیش‌فروش شده گفته می‌شود که تا به این لحظه بیش از ۱۳ میلیون دستگاه آیفون ۶ اس توسط مشتریان خریداری‌شده تا یک‌بار دیگر اپل و آیفون‌های امسالش رکورد سریع‌ترین آمار فروش سال گذشته خود را در هفته اول بشکنند. تیم کوک دراین‌باره چنین می‌گوید:

آمار فروش آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس شگفت‌انگیز بوده و به‌راحتی توانسته رکورد سال قبل ما را پشت سر بگذارد. بازخورد مشتریان از آیفون‌های امسال بی‌نظیر بوده و آن‌ها علاقه‌ی زیادی به لمس سه‌بعدی و تصاویری زنده آیفون‌های جدید ما نشان داده‌اند.
 

iphone-6s-8


در حال حاضر آیفون‌ 6 اس و ۶ اس پلاس در ۱۲ کشور عرضه‌شده‌اند و امسال با اضافه شدن چین به این ۱۲ کشور موجب شد که رکورد سال گذشته فروش اپل به‌راحتی شکسته شود. بازار چین برای اپل و سایر گوشی سازهای جهان به‌شدت مهم است. سال گذشته آیفون‌های ۶ توانستند ۱۰ میلیون و سال قبل هم آیفون‌های ۵ رکورد فروش ۹ میلیونی را ثبت کنند. اپل قصد دارد تا پایان سال این دوگوشی را به ۱۳۰ کشور جهان ارسال کند.

۱۵۰۹۲۸۱۰۲۶۰۷-iphone-6s-opening-weekend-sales-780x439

 

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس پلاس

 


 

(3)(0)

ارسال نظر

*