تماشا کنید: استفاده از میزهای مجهز به فناوری فورس تاچ در اپل استورهای پرچمدار اپل


Apple Store Force Touch Table.mp4_20151017_093756.365


اپل با عرضه آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس ویژگی جدیدی را معرفی کرد که احتمالاً به زودی از طرف سایر گوشی‌سازهای بازار تلفن هوشمند هم استفاده خواهد شد. فورس تاچ که اولین بار برروی اپل واچ استفاده شده بود تنها یک بعد داشت و کاربر با فشار آوردن بیشتر به نمایشگر ساعت خود می‌توانست فرمان‌های‌ تازه و گزینه‌های بیشتری را در اختیار داشته باشد. اما ۳D Touch یا لمس سه بعدی که در آیفون های جدید دیده شد همان فورس تاچ است با این تفاوت که سه نوع میزان فشار وارد شده به نمایشگر آیفون را تشخیص داده و ثبت می‌کند.
 

Apple Store Force Touch Table.mp4_20151017_093809.716


اپل برای این ویژگی جدید خود ارزش بسیاری قائل شده تا جایی که در دو اپل استورش که یکی در نیویورک و دیگری در سانفرانسیسکو است از دو میز جدید و مجهز به نمایشگری استفاده کرده که خود میزها به فناوری فورس تاچ مجهز هستند. این شرکت برای نشان دادن ویژگی‌ جالب نمایشگرهای آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس در این میز از فناوری مشابه با اپل واچ استفاده کرده تا مشتریان آیفون‌ها را بیشتر از پیش به سمت ویژگی‌های جدید این گوشی هوشمند خود جلب کند. به هنگام فشار آوردن به آیفونی که روی این میز قرار دارد انیمیشنی از تکان خوردن آب و امواجی که از آن حاصل می‌شود نشان داده می‌شود.
در حال حاضر در کل دنیا تنها دو مورد از این میزها ساخته‌شده که هردو مورد هم در این دو اپل استور مهم اپل قرار داده‌شده‌اند اما به‌زودی قرار است در اختیار سایر اپل استورهای این شرکت قرار داده شوند.
 

دانلود ویدیو


 

(0)(0)

ارسال نظر

*