Bebot – روبات سینث‌سایزر برای همه از مبتدی تا حرفه‌ای


Bebot1


Bebot نوعی ساز است که هر کسی می‌تواند آن را بنوازد: این ساز به جای کی‌برد یک صفحه‌ی لمسی دارد که کار کردن با آن بسیار آسان است و یک روبات دوست‌داشتنی همزمان با نواختن شما موسیقی‌تان را اجرا می‌کند. با وجود این که کار کردن با این اپ ساده به نظر می‌رسد، اما در حقیقت یک موتور سینث‌سایزر قوی درون آن وجود دارد که شما را قادر می‌کند موسیقی دلخواهتان را ساخته و ادیت کنید.

کار با این اپ بسیار آسان است و به بازی و آزمایش کردن با صداها جذابیت بسیاری می‌دهد، اما اگر تنها می‌خواهید بازی کنید، مجموعه‌ای از صداهای از پیش ساخته شده نیز در آن قرار داده شده‌اند. با استفاده از سیستم کنترل لمسی می‌توانید روی یک گام ثابت باقی بمانید و هرگز نُتی را اشتباه نزنید و به این ترتیب کار کردن با آن حتی روی آیفون نیز ساده می‌شود. سیستم این اپ به صورت چندصدایی یا پولی‌فونیک است به این معنا که می‌توانید به طور هم‌زمان از چند انگشت برای نواختن آکوردها استفاده کنید.

گرچه این برنامه ساختاری ساده و سرگرم‌کننده دارد اما به این معنا نیست که تنها برای افراد مبتدی ساخته و طراحی شده و هنرمندان و موزیسین‌های بسیاری Bebot را در استودیو و در اجراهای زنده به کار گرفته‌اند.

قابل نصب روی

iOS 5.1.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ

قیمت

اپ‌استور: ۱.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۷ هزار تومان

لینک دریافتbadge new 3

برای خرید ریالی نسخه‌ی iOS برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)

ارسال نظر

*