Cody – ایجاد انگیزه برای ورزش از طریق شبکه‌ی اجتماعی ورزشی


cody_logo_blue


بسیاری از ما وقتی به همراه دوستان‌مان ورزش می‌کنیم، انگیزه‌ی بیشتر و در نتیجه بازدهی بهتری داریم به همین دلیل اپ‌های بسیاری تلاش می‌کنند ورزش و تناسب اندام را با قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی ترکیب کنند تا به اشتراک گذاشتن روند پیشرفت با دوستان بتواند انگیزه‌ی کاربران را افزایش دهد. Cody یکی از جالب‌ترین اپ‌ها در این زمینه است که بر خلاف دیگر اپ‌های ورزشی بخش اعظم جدول‌ها و نمودارها را حذف کرده و به این ترتیب به عنوان یک مربی خوش‌اخلاق و مهربان ما را راهنمایی و تشویق می‌کند و انگیزه می‌دهد.

Cody برای افرادی مناسب است که قصد ورزش به صورت حرفه‌ای را ندارند و تنها می‌خواهند زندگی سالمی داشته باشند؛ این برنامه با استفاده از تمرینات ویدئویی از بهترین مربی‌های جهان، حرکت‌ها و مهارت‌های جدیدی را به کاربر می‌آموزد و کاربر می‌تواند تمرینات روزانه‌ی خود را به همراه یادداشت، عکس و توضیحات مربوط به زمان و مکان در آن وارد کرده و با کمک نیروی ایجاد انگیزه‌ی یک شبکه‌ی اجتماعی از افرادی با اهداف مشابه به سمت هدف خود حرکت کند.

این اپ در ابتدا خودش را به کاربر معرفی کرده و از او می‌خواهد یک هدف ورزشی را برای خود مشخص کند (مانند کاهش وزن، تناسب اندام، افزایش تمرکز و کاهش استرس، ورزش کردن بیشتر و مرتب‌تر) و سپس جامعه‌ای را ساخته و ورزش‌های روزانه‌ی خود را به آن وارد کند. واکنش Cody به اطلاعاتی که کاربر به آن وارد می‌کند به صورت کلمات و جملاتی است که در او ایجاد انگیزه می‌کنند و در گذر زمان که اطلاعات وارد شده افزایش می‌یابند، مثل یک مربی شروع به راهنمایی می‌کند.

این برنامه در ساده‌ترین حالت خود می‌تواند به عنوان محلی برای وارد کردن تمرینات روزانه و نمایش میزان پیشرفت فرد روی تقویم و ارائه‌ی آمارهای مختلف استفاده شود و عادت به ورزش کردن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه‌ی کاربر تبدیل کند. با این حال کاربری اصلی و نقطه‌ی قوت Cody در ایجاد شبکه‌ای از دوستان با اهداف مشابه است.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت وارد کردن تمرینات روزانه و یادگیری مهارت‌ها و تمرینات جدید
   
 • آموزش ویدئویی تمرینات جدید توسط مربی‌های حرفه‌ی
   
 • قابلیت دنبال کردن روند تمرین و پیشرفت دوستان و تشویق کردن آن‌ها
   
 • دنبال کردن روند پیشرفت کاربر و مرور ورزش‌های انجام شده روی تقویم
   
 • قابلیت دسترسی به حساب کاربری Cody روی وب و دسترسی به برنامه‌ی ورزشی از دستگاه‌های مختلف
   
 • قابلیت دانلود ویدئوها و دسترسی به آن‌ها به صورت آفلاین
   
 • قابلیت تماشای ویدئوها روز تلویزیون با استفاده از Apple TV

نکته: برخی از این قابلیت‌ها از طریق خرید درون‌برنامه‌ای فعال می‌شوند.

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۳۲.۶ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۶.۸ MBbadge-new (1) badge-new (2)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(2)(0)