Color Splash – راهی ساده برای حذف رنگ از عکس ها


Best-color-splash-apps


حتماً تا به حال پیش آمده که بخواهید عکسی داشته باشید که هم سیاه و سفید باشد و هم رنگی، یا یک المان خاص در تصویر را مورد توجه قرار دهید و بقیه را به پس‌زمینه بفرستید. با استفاده از Color Splash می‌توانید تنها با کمک انگشتانتان و به سادگی، رنگ را از دیگر قسمت‌های تصویر پاک کنید و اگر آن را درست و روی عکس مناسبی به کار ببرید، نتیجه‌ی کار می‌تواند تصویری زیبا و شگفت‌انگیز باشد.

سازندگان این برنامه از طریق ویدئوی کوتاهی طرز کار آن را به افراد تازه‌کار آموزش داده و به آن‌ها کمک می‌کنند قابلیت‌های آن را از آغاز تا به اشتراک گذاشتن بیاموزند. برای کار با این اپ کافی است یکی از عکس‌های موجود در دستگاه‌تان را باز کنید یا عکسی بگیرید، برنامه به طور خودکار تصویر را سیاه و سفید می‌کند، سپس می‌بایست یکی از قلم‌های موجود در اپ را انتخاب کرده و انگشتان خود را روی قسمتی از عکس که می‌خواهید رنگ اصلی خود را حفظ کند، بکشید.

این اپ برخلاف دیگر برنامه‌های ادیت عکس و فیلم فاقد مجموعه‌ای از فیلترهای مختلف و متنوع است که می‌تواند یکی از نقاط قوت آن نیز به شمار رود چرا که نیازی به خرید دوباره‌ی بسته‌ی فیلترهای مختلف نیست البته قابلیت‌های دیگری را نیز می‌توانید به این اپ اضافه کنید اما نکته‌ی مهم این است که استفاده از این اپ کاری بسیار ساده است و با صرف زمان کمی می‌توانید تصویر دلخواه‌تان ر بسازید و از آن لذت ببرید.

قابلیت‌های برنامه

 • ویدئوهای آموزشی کوتاه برای توضیح طرز استفاده از برنامه تا تنها ظرف چند دقیقه بتوانید ادیت عکس‌هایتان را آغاز کنید
   
 • قابلیت انتخاب عکس از میان تصاویر موجود در دستگاه یا عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، پیکاسا، فلیکر یا دراپ‌باکس دارید
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه‌های اجتماعی مختلف، ارسال آن‌ها از طریق ای-میل یا ذخیره‌ی آن‌ها در دراپ‌باکس
   
 • قابلیت ذخیره‌ی تغییرات اعمال شده و ادامه دادن کار در زمانی دیگر
   
 • قابلیت Undo کردن تغییرات ناخواسته
   
 • نمایش قسمت‌هایی که رنگی باقی‌خواهند ماند با استفاده از رنگ قرمز تا به این ترتیب تشخیص دادن مرز میان منطقه‌های رنگی و سیاه‌وسفید آسان‌تر شود
   
 • ۴ نوع قلم برای کار و قابلیت تغییر سایز آن‌ها
   
 • قابلیت حذف Toolbar در حالت Full Screen

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۰.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۳ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۲۵ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی نسخه‌ی iOS برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*