آموزش باز کردن قفل نمایشگر آیفون ۶ اس بدون فعال کردن تاچ آیدی


iPhone6shome-1


حسگر اثرانگشت آیفون ۶ اس عملکرد به‌شدت سریعی از خود نشان داده است. در مطلب مقایسه حسگر این گوشی با آیفون ۶ و ۵ اس هم به‌خوبی شاهد بودیم که نسل دوم حسگر تاچ آیدی چگونه در کسری از ثانیه قفل نمایشگر آیفون ۶ اس را باز می‌کند. اما این سرعت‌بالا گویا کمی دردسرساز هم می‌تواند باشد چراکه در صورت قرارگرفتن انگشت ثبت‌شده شما بر روی حسگر اثرانگشت به‌سرعت قفل نمایشگر بازشده و ممکن است شما خیلی کمتر از گذشته بتوانید خود صفحه قفل که حاوی اطلاعاتی نظیر ساعت و اعلانیه‌های شما است را ببینید.
 

touch id
 

اگر شما از این موضوع راضی هستید که هیچ اما اگر قصد دارید هنوز هم قبل از باز شدن قفل نمایشگر این صفحه را نظاره کنید می‌توانید یکی از روش‌های زیر را برای باز کردن قفل آیفون ۶ اس استفاده کنید.

روش اول

این روش که احتمالاً پرکاربردترین هم هست همان نگه‌داشتن دکمه پاور بوده تا صفحه آیفون شما روشن شود. در این صورت نیازی به لمس دکمه هوم نیست.

روش دوم

دکمه هوم را با یکی از انگشتان خود که اثر آن را در حسگر تاچ آیدی ثبت نکرده‌اید بازکنید. در این حالت با پیغام خطای Try again روبه‌رو می‌شوید اما در عوض صفحه قفل را خواهید دید.

روش سوم

روشی که گویا موجب می‌شود تاچ آیدی آیفون ۶ اس نتواند به‌درستی اثرانگشت شمارا بررسی کند این است که به‌عنوان‌مثال انگشت خود را از راست یا از چپ به سمت مخالف بکشید.

روش چهارم

می‌توانید از همان انگشتی که همیشه برای باز کردن قفل آیفون استفاده می‌کند کمک بگیرید ولی به‌جای قرار دادن بخشی که اثرانگشت شما است از ناخن خود استفاده کنید.

احتمالاً هنوز آیفون ۶ اس یا ۶ اس پلاس به دست شما نرسیده باشد اما می‌توانید در آینده‌ای نزدیک از یکی از این روش‌های بالا در استفاده روزمره خود کمک بگیرید.
 

touchid

 

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس پلاس

 


 

 

(3)(2)

2 نظر برای «آموزش باز کردن قفل نمایشگر آیفون ۶ اس بدون فعال کردن تاچ آیدی»

امکان ارسال نظر وجود ندارد