تماشا کنید: مقایسه سرعت iOS 9.0.1 با iOS 9.0.2 ، آیا تغییر بزرگی به وجود آمده است؟


iOS 9.0.2 VS iOS 9.0.1 Speed Test on iPhone 6S, 6, 5S, 5 & 4S - Is iOS 9.0.2 Faster.mp4_20151001_124538.467


اپل با مشاهده مشکلاتی که کاربرانش برای دریافت iOS 9 با آن روبه‌رو شدند بلافاصله نسخه دیگری را بانام iOS 9.0.1 عرضه کرد چند روز بعد هم (شب گذشته) نسخه iOS 9.0.2 را برای حل مشکلات دیگری نظیر حفره امنیتی باز شدن قفل نمایشگر به کمک سیری عرضه کرد.

اما از این موارد که بگذریم به سؤال اکثر کاربران در مورد اینکه آیا در این به‌روزرسانی بهینه‌سازی‌ چشمگیری برای روان‌تر شدن و کاهش مصرف باتری آیفون‌ها صورت گرفته یا خیر می‌رسیم.

Everythingapplepro تمامی آیفون‌هایی که قابلیت دریافت این دو به‌روزرسانی را داشته‌اند جمع کرده و روی هرکدام هردو نسخه از iOS 9.0.1 و iOS 9.0.2 را نصب‌کرده تا بررسی کند چه تغییری در سرعت و روان بودن آن ایجادشده است. در این ویدئو دو عدد آیفون ۴ اس ، آیفون ۵ ، آیفون ۵ اس ، آیفون ۶ و آیفون ۶ اس همزمان این دو نسخه از iOS را اجرا می‌کنند.

موارد بررسی این ویدیو عبارت‌اند از: سرعت بوت شدن، سرعت اجرای اپ، امتیاز بنچمارک گیک بنچ ۳ و در انتها سرعت اتصال وای فای هستند.(گوشی‌های سمت چپی از iOS 9.0.2 استفاده می‌کنند). به دلیل مشابه بودن عملکرد سخت افزاری آیفون ۵ و آیفون ۵ سی این گوشی در این آزمایش حضور ندارد.

در انتها باید گفت که به دلیل بالاتر بودن امتیاز بنچمارک‌ دستگاه‌هایی که از iOS 9.0.2 استفاده می‌کردند می‌توان این برداشت را کرد که سرعت در این نسخه بهتر از قبل شده اما ازلحاظ سرعت وای‌ فای کمی افت را شاهد هستیم. درمجموع باید گفت که این به‌روزرسانی ارتقای قابلی قبولی نسبت به iOS 9.0.1 است و احتمال می‌رود تا سایر مشکلات فعلی باعرضه نسخه نهایی iOS 9.1 برطرف شوند.
 

دانلود ویدیو


 

(1)(0)

6 نظر برای «تماشا کنید: مقایسه سرعت iOS 9.0.1 با iOS 9.0.2 ، آیا تغییر بزرگی به وجود آمده است؟»

 1. عليرضا | تعداد نظرها: 1

  - ویرایش

  من ۵s ١۶ گیگ دارم میخوام اپدیت کنم اما خیلی نظرات مختلف وجود دارم لطفا کمکم کنید
  و اگر اپدیت کردم بدش میشه اگر بد شده بود به همین حالت قبل برگردونم یا نه؟

  (0)(0)
 2. slm
  man iphone6 daram
  chand ruz pish b noskheie 9.0.2 updatekardam ama eftezah shode
  b onvane mesal vaghti mikham y matnio tu telegram type konam hey hang mikoneo majburam barnamaro bebandam
  benazaretun baiad chikar konam

  (0)(1)

امکان ارسال نظر وجود ندارد