پنجمین نسخه بتا از iOS 9.1 برای توسعه‌دهندگان و کاربران طرح بتا عرضه شد


ios-9.1-logo


شش روز پس از عرضه چهارمین نسخه بتای iOS 9.1 برای توسعه‌دهندگان و کاربران ثبت‌نام کرده در طرح بتای اپل، شب گذشته پنجمین نسخه از تازه‌ترین به‌روزرسانی پلتفرم این شرکت با شماره ساخت ۱۳B137 بازهم در اختیار این دودسته از کاربرهای اپل قرار گرفت.

هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی ازلحاظ ظاهری چه تغییراتی را به خود دیده اما گمان می‌رود که در درون خود حاوی رفع ایراد و بهینه‌سازی‌هایی برای بهبود سرعت و روان بودن باشد. نسخه‌های قبلی بتای iOS 9.1 ازلحاظ ظاهری به ایموجی‌های جدید و چند والپیپر بیشتر مجهز شده‌ بودند و همچنین در یکی از آخرین نسخه ها (بتای ۳) متوجه شدیم که ظاهر دکمه‌های شیفت و Delete کمی تغییر کرده‌اند.
 

ios91beta5banner


عرضه سریع نسخه‌های بتا نشانه‌ی موفق بودن این نسخه از iOS و نزدیک بودن این شرکت به نهایی کردن iOS 9.1 است. iOS 9.1 پشتیبانی از اپل تی وی و آیپد پرو را هم در خود به همراه خواهد داشت تا اپل این دو محصول را تا پایان پاییز امسال رونمایی و عرضه کند. توسعه‌دهندگان برای دریافت این نسخه می‌توانند به بخش مرکزی خود در وب‌سایت اپل مراجعه کرده و همچنین کاربران طرح بتایی که از iOS 9 beta 4 استفاده می‌کنند می‌توانند به‌صورت هوایی اقدام به دریافت این به‌روزرسانی کنند.


 

(0)(0)

1 نظر برای «پنجمین نسخه بتا از iOS 9.1 برای توسعه‌دهندگان و کاربران طرح بتا عرضه شد»

ارسال نظر

*