چرخی در تالار پشتیبانی اپل و سوالات کاربران در مورد مشکلات خود با آیفون ۶ اس


iphone-6s-6s-plus-table-hero


نزدیک به یک هفته از عرضه رسمی و رسیدن آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس به دست خریداران خود می‌گذرد و به‌مانند هرسال و اوایل عرضه یک آیفون جدید، مشکلات کوچکی کاربران را به انجمن‌های رفع اشکال رسمی وب‌سایت اپل می‌کشاند.

تا به امروز سؤالاتی که در این انجمن حول آیفون‌های جدید پرسیده شده است از درست‌کار نکردن لمس سه‌بعدی در سافاری و زمانی که کاربر قصد دارد تا شمایی از لینک قرارگرفته در یک وب‌سایت را مشاهده کند گرفته تا خش‌دار بودن صدای برخی از نوتیفیکیشن‌های دریافتی همگی نواقص ریزی بوده‌اند. البته در بیشتر موارد مشکل این دسته از کاربرها با یک روشن و خاموش کردن برطرف شده است.
 

۱۴۴۳۶۷۶۸۶۸۵۳۷


یکی از مشکلاتی که کاربران بیشتری را درگیر خودکرده گرم شدن بیش‌ازحد تاچ آیدی دکمه هوم آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس است. تاچ آیدی نسل دوم آیفون‌های امسال سرعت باورنکردنی‌ای را در خواندن اثرانگشت صاحبان خود نشان داده‌اند اما عده‌ای از گرم شدن آزاردهنده‌ای این بخش از دکمه متعجب شده‌اند. جالب‌ اینجاست که راه‌حل این مشکل هم همان ریست کردن آیفون یا نگه‌داشتن همزمان دکمه هوم و پاور به مدت ۱۰ ثانیه است. برخی هم اعلام کرده‌اند که با ریستارت کردن ساده مشکلشان برطرف شده است.
 

maxresdefault


عده‌ی کمی هم متوجه شده‌اند که باوجود شارژ داشتن دستگاه، آیفونشان خاموش می‌شود. عده‌ای هم از رفتن آنتن گوشی خود و ریستارت لازم بودن آن صحبت کرده‌اند.

به نظر می‌رسد که اکثر اشکالات بالا که سخت‌افزاری به نظر می‌رسند در اصل مرتبط با نرم‌افزار آیفون‌های جدید هستند و به‌احتمال‌زیاد تعدادی از این مشکلات در iOS 9.0.2 برطرف شده و سایرین هم تا نسخه iOS 9.1 رفع ایراد خواهند شد.
 

ios-9.1-beta-developers-released

 

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس

صفحه اختصاصی آیفون ۶ اس پلاس

 


 

(3)(0)