به مدت محدود با خرید یک آیفون ، اپل واچ را با ۵۰ دلار تخفیف از اپل خریداری کنید


AppleWiPhone-700x489


تا حالا شده به این فکر کنید که چی میشد اگر امکان داشت که همزمان یک آیفون و یک اپل واچ خریداری کنید؟ همین الآن هم چنین فکری (حتی اگر آیفون های سال قبل را هم مدنظر داشته باشید) کمی گران است اما طبق خبری که به تازگی منتشر شده گفته می‌شود اپل قصد دارد به مدت محدود به مشتریانی که به صورت حضوری به برخی از اپل استورهای این شرکت سر می‌زنند، درازای خرید یک آیفون، اپل واچ را ۵۰ دلار ارزان‌تر بفروشد.

طبق این گزارش مراجعه‌کنندگان به اپل استورها از تاریخ ۳۰ اکتبر تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵ ، در صورتی که قصد خرید آیفون مورد نظر خود را داشته و یکی از ساعت‌های اپل را هم بپسندند، می‌توانند با ۵۰ دلار زیر قیمت سایر فروشگاه‌ها صاحب اپل واچ بشوند.
 

Premium-One-All-in-One-Dock-for-Apple-Watch-and-iPhone-by-Enblue-image-6
البته این خبر خوب دو خبر بد هم دارد، اول اینکه مدل‌های هرمس و Watch Edition مشمول این طرح نمی شوند و خبر بد دوم اینکه این طرح تنها در برخی از اپل استورهای امریکا که در ایالات کالیفرنیا و ماساچوست از جمله : (Burlingame , Chestnut Street , Corte Madera , Hillsdale , San Fransisco , Stonestown , Boylston Street , Burlington , CambridgeSide , Chestnut Hill) قرار دارند اجرا می‌شود.

هنوز مشخص نیست که چرا اپل این طرح را تنها در اپل استورهای ذکر شده در بالا و نه به صورت آنلاین بلکه حضوری اجرا می‌کند، اما این امکان وجود دارد که در ابتدا قصد دارد چنین طرحی را بررسی کرده و به زودی در سایر اپل استورهای این شرکت هم شاهد چنین طرحی باشیم.


 

(0)(0)