CreamCam – در تمام سلفی ها پوستی صاف و شفاف داشته باشید!


creamcam-og


گاهی اوقات وقتی سلفی می‌گیریم تمام معایب پوستی مثل جوش، جای زخم، چین و چروک و غیره چندین برابر اندازه‌ی واقعی به نظر می‌رسند یا پوست بیش از حد روشن و براق دیده می‌شود. CreamCam می‌تواند به سادگی، در مدت زمانی کوتاه و به طور خودکار تمام این معایب را برطرف کند و همچنین کاربر نیز می‌تواند پس از آن به دلخواه خود تصویر را تغییر دهد.

این برنامه دارای دو حالت مختلف برای ادیت عکس است: روشن کردن و مات کردن که از صفر تا صد قابل تغییر و تنظیم هستند تا کاربر بتواند شدت تغییر مورد نیاز برای تصویر را مشخص کند. افزایش دادن روشنایی به اصلاح نور نامناسب عکس کمک کرده و نقاط تیره و قرمز پوست را حذف می‌کند. استفاده از گزینه‌ی مات کردن نیز پوست را صاف کرده و جوش، چند رنگ بودن پوست، کک و مک و چروک را محو می‌کند.

یکی از قابلیت‌های جانبی این اپ این است که می‌تواند به موها نیز علاوه بر پوست جلوه‌ی بهتری بدهد: گزینه‌ی افزایش روشنایی می‌تواند موجب شود موهای فراری و وز خورده کم‌تر دیده شوند، گزینه‌ی مات کردن نیز می‌تواند موجب شود موها نرم‌تر و صاف‌تر به نظر برسند. تغییراتی که با استفاده از این برنامه در عکس‌ها ایجاد می‌کنید در همان لحظه قابل مشاهده هستند و این اپ برای نشان دادن تفاوت‌های ایجاد شده میان تصویر ابتدایی و تصویری که ادیت شده، تصویر قبل و بعد را نیز نمایش می‌دهد.

قابلیت‌های برنامه

  • صاف کردن و پاک کردن ایرادات پوست در کم‌ترین زمان ممکن
     
  • نمایش تصویر ابتدایی تنها با چرخاندن گوشی

قابل نصب روی

iOS 6.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۲.۳ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۱۳.۴ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۱.۹ MB

badge-new (1) badge-new (2)


 

(27)(6)