Elevate – مغز و قوای ذهنی خود را تقویت کنید!


Elevate-App


تمرین دادن روزانه‌ی مغز و تقویت قوای ذهنی، اهمیت بسیار و فواید بی‌شماری دارد اما اگر مطمئن نیستید باید از کجا و چه تمریناتی آغاز کنید، Elevate می‌تواند با ارائه‌ی تمرینات روزانه در این راه به شما کمک کند. با استفاده از این اپ می‌توانید ۵ مهارت ذهنی را تقویت کنید: قدرت بیان، افزایش تمرکز هنگام مطالعه یا گوش کردن به مطالب مختلف، تقویت مهارت‌های نگارشی، پردازش سریع‌تر اطلاعات نوشتاری و محاسبه‌ی سریع و دقیق‌تر.

کاربر می‌تواند مهارت‌های مورد نظر خود را از میان این موضوعات انتخاب کرده و سطح دشواری آن‌ها را نیز بسته به نیاز خود مشخص کند؛ این برنامه بعد از این که مهارت‌های مورد نظر و سطح دشواری دلخواهتان را انتخاب کردید، شما را آزمایش می‌کند و همچنین با گذر زمان خود را با پیشرفت‌ها و نیازهای کاربر تطبیق می‌دهد. تمرینات روزانه‌ی هر کاربر شامل سه نوع تمرین مختلف می‌شود که هر یک از آن‌ها به تقویت یکی از مهارت‌های انتخاب شده کمک می‌کند.

این مهارت‌ها شامل حافظه، دقت، ریاضیات، تمرینات شنیداری، نوشتاری و خواندن (به زبان‌های موجود در برنامه) و… می‌شود. در نسخه‌ی استاندارد و رایگان برنامه می‌توانید تا سه مهارت را بسته به نیازهایتان انتخاب کرده و بارها تمرین کنید اما اگر حساب کاربری‌تان را به PRO ارتقاء دهید می‌توانید ۱۰ موضوع مختلف را تمرین کرده و هر زمان که خواستید به تمرینات مختلف دسترسی داشته باشید.

قابلیت‌های برنامه

 • بیش از ۳۰ بازی مختلف برای تقویت مهارت‌های مهم شناختی مانند تمرکز، حافظه، پردازش اطلاعات، ریاضیات، درک و دقت
   
 • ثبت و بررسی دقیق عملکرد کاربر
   
 • تمرینات روزانه بر اساس نیازهای کاربر
   
 • تنظیم سطح شواری مهارت‌ها با میزان پیشرفت کاربر
   
 • تقویم زنجیره‌ی ادامه‌ی تمرین‌ها برای ایجاد انگیزه
   
 • چهار بازی جانبی برای اپل واچ
   
 • سازگار با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۸۴.۶ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۳۶ MBbadge-new (1) badge-new (2)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(1)(1)