بخش عظیمی از نیروهای اپل مشغول پختن iOS 10 و OS X 10.12 برای سال ۲۰۱۶ هستند


ios 10 and os x 10.12 .


برنامه ریزی اپل برای توسعه و عرضه نسل جدید سیستم عامل های خود به این نحو است که مادامی‌که بخشی از تیم توسعه نرم افزاری خود را مسئول عرضه و رفع ایراد نسخه‌های آزمایشی سیستم عامل عرضه‌شده در سال جاری می‌کند (مثلاً iOS 9 که امسال عرضه‌شده، همچنان نسخه های بالاتر این به روزرسانی ابتدا در حالت آزمایشی و نهایتاً به‌صورت نهایی عرضه می‌شوند، مثل iOS 9.1 یا iOS 9.2)، عده‌ی دیگری از نیروهای توسعه دهنده این شرکت مشغول تدارک و ساخت نسخه بزرگ بعدی سیستم عامل دستگاه های آیفون ، آیپد و آیپاد این شرکت می شوند ( است iOS 10 مثل امسال که نوبت) . اگر به خاطر داشته باشید سال پیش هم شاهد چنین اتفاقی بودیم و متوجه شدیم که اپل در حال توسعه iOS 9 است.
 


آنالیتیکس iOS 10 
 

به گزارش مارک گورمن ، اپل در حالی که مشغول عرضه نسخه ‌های آزمایشی iOS 9.2 و OS X 10.11.2 است، بخش عظیمی از نیروی توسعه دهنده خود را به سمت تولید iOS 10 و OS X 10.12 هدایت کرده و این ارتش با تمام توان مشغول آماده‌سازی دو به روزرسانی بزرگ سیستم عامل های این شرکت برای سال بعد هستند.
 


​آنالیتیکس OS X بعدی مک

سندی که او برای این گفته خود ارائه کرده، آمارهای گوگل آنالیتیکس هفته های اخیر دو سیستم عامل جدید اپل است. طبق تصاویر این مطلب، زمان اوج گرفتن این ترافیک از ماه سپتامبر تا اکتبر است. به گفته منابع معتبر، نام مستعاری که برای نسل بعدی سیستم عامل دستگاه های مک در نظر گرفته شده Fuji است. سال گذشته نام مستعاری که اپل برای سیستم عامل امسال یا OS X El Capitan گذاشته بود Gala نام داشت. 


 

(1)(0)