Handle – محیطی کامل برای برنامه ریزی کارهای مهم


Handle


اگر از به کار گرفتن چندین اپ مختلف برای برنامه ریزی ای-میل، تقویم و لیست کارها خسته شده‌اید، Handle به شما کمک می‌کند تمام آن‌ها را یک جا جمع کرده و اولویت‌هایتان را مشخص کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید مطمئن باشید که حواستان به همه‌ی کارها هست و از آن‌جایی که همه چیز در یک برنامه‌ی واحد جمع می‌شود، خیالتان راحت است که برنامه‌ی یک روز خاص را بیش از حد شلوغ نمی‌کنید یا چیزی را از قلم نمی‌اندازید.

Handle به طور خودکار ای-میلی را که از روی آن کاری را برای انجام دادن به لیست اضافه کرده‌اید یا برای خواندن در آینده علامت‌گذاری کرده‌اید آرشیو می‌کند. گزینه‌های نمایش ای-میل در این برنامه نیز بسیار جالب هستند: هم می‌توانید آن‌ها را به صورت یک لیست مشاهده کنید هم به صورت یک کارت که اطلاعات بیشتری را نیز برای هر یک از پیام‌ها نمایش می‌دهد.

رابط کاربری این برنامه در مقایسه با دیگر اپ‌های چندمنظوره بسیار مرتب و خلوت است و به همین دلیل هم کار کردن و برنامه‌ریزی با آن کاری بسیار ساده است. هر یک از قسمت‌ها از دیگران جدا شده و کارهایی که برای انجام دادن تعیین کرده‌اید نیز هر یک با رنگ‌های متفاوتی مشخص شده‌اند تا زمان انجام و تحویل آن‌ها به راحتی قابل مشاهده باشد.

قابلیت‌های برنامه

  • قابلیت اضافه کردن ای-میل‌ها به لیست کارهایی که باید انجام شوند
     
  • قابلیت برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی کارها و یادآوری آن‌ها
     
  • مشاهده‌ی زمان و انجام وظایف و پروژه‌ها روی تقویم
     
  • سازگاری با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 7.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۲۷.۹ MBbadge-new (1)


 

(1)(0)