تماشا کنید: طرح مفهومی آیفون ۷ با الهام از ظاهر آیفون ۴ و پنل نمایشگر سوپر آمولد


iPhone 7 2016.mp4_000009528


هرچه به انتهای سال میلادی ۲۰۱۵ نزدیک تر می‌شویم، از تعداد خبرهای مرتبط با آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس کاسته شده و شایعات و خبرهای غیررسمی مربوط به آیفون سال بعد اپل روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

ویدیوی این مطلب، طرح مفهومی دیگری از آیفون ۷ است که ویژگی ها و ظاهر جالب و زیبایی برای آن در نظرگرفته شده است. طراح این آیفون ۷ جرمین استمیت است و احتمالاً از دید بسیاری از افراد، آیفونی که این بار طراحی کرده شباهت زیادی با ویژگی های ظاهری آیفون ۴ و آیفون ۴ اس دارد.

او برای آیفون خود فناوری شارژ سریع و اتصال جدید محصولات اپلی یعنی USB-C را معرفی می‌کند، همچنین دوربین این آیفون ۱۶ مگاپیکسلی است و به فناوری تثبیت تصاویر ثبت شده یا همان OIS مجهز است (البته او از علامت + جلوی OIS استفاده کرده که احتمالاً منظورش نسل دوم این فناوری است که ممکن است بعدها معرفی شود).در انتها به نمایشگر این آیفون ۷ می‌رسیم که بازهم ۴.۷ اینچی تصور شده اما برای اولین بار می‌بینیم که یک طراح از عنوان پنل " سوپر آمولد " برای یک آیفون استفاده کرده است.

همانطور که پیش از این هم در مورد شایعه‌ی همکاری سامسونگ و اپل برای تأمین نمایشگرهای آیفون های بعدی و علاقه اپل برای گرایش به سمت پنل های OLED صحبت کرده بودیم، قطعاً جرمین اسمیت هم این شایعات را دنبال می‌کند و این ویژگی را در نمایشگر آیفون خود گنجانده است. البته در مطلب دیگری که گزارش نقل شده از مینگ چی کو پیرامون فناوری احتمالی آیفون‌های سال بعد بود گفته شد که اپل لااقل تا سال ۲۰۱۸ از پنل های ال سی دی در آیفون استفاده خواهد کرد. به‌هرحال هر چیزی ممکن است و هنوز نمی‌توان به‌طورقطع در مورد ویژگی های حتمی آیفون بعدی اظهارنظر کرد. ویدیوی زیر را حتماً تماشا کنید.
 

دانلود ویدیو


 

(0)(0)

ارسال نظر

*