Kitchen Calculator PRO – ترازو و تبدیل آسان واحدها برای آشپزی


_۸۲۰۳۵۹۵۲_hi003986772


برای بسیاری از ما پیش آمده که دستور غذایی را از اینترنت پیدا کنیم ولی در فروشگاه و موقع خرید مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای طبخ آن متوجه شویم مقیاس‌های به کار رفته در دستور آشپزی، با سیستم اندازه‌گیری رایج در کشور ما تفاوت دارند. تبدیل کردن این مقیاس‌ها با کمک اینترنت می‌تواند روندی بسیار وقت‌گیر باشد و شاید اصلاً به اینترنت دسترسی نداشته باشیم؛ آن وقت چه؟! در چنین مواقعی Kitchen Calculator PRO می‌تواند به داد ما و دستور پخت غذای مورد نظرمان برسد و سریع و به سادگی تمام مقیاس‌ها را به واحدهای مورد نظرمان تبدیل کند.

Kitchen Calculator PRO یک برنامه‌ی بسیار مفید و کاربردی است که به شما کمک می‌کند واحدهای مقدار مواد مورد نظر خود را برای دستور غذاهای مختلف بدون نیاز به اتصال به اینترنت تبدیل کرده و تغییر دهید. هنگامی که این برنامه را باز می‌کنید در قسمت بالایی صفحه، گزینه‌های پیمانه، ترازو، دماسنج و خط‌کش به چشم می‌خورند: پیمانه برای تبدیل واحدهای حجمی مانند گالن، اونس سیال و میلی‌لیتر، ترازو برای تبدیل واحدهای وزنی مانند گرم، پوند و کیلوگرم، دماسنج برای تبدیل واحدهای مختلف دمای پخت مانند فارنهایت، سلسیوس و نشان گاز و خط‌کش هم برای تبدیل واحدهای طولی مانند یارد، فوت و متر.

این برنامه همچنین می‌تواند مقدار مورد نیاز برای هر یک از مواد لازم برای پخت غذاهای مختلف را نیز با یکدیگر هماهنگ کرده و به شما کمک کند در حالی که دستور پخت یک غذا برای هفت نفر را دارید به سادگی مقدار مواد مختلف مورد نیاز برای پخت غذایی برای چهار نفر را برآورد کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت تنظیم کردن مقیاس‌های به کار رفته در دستور غذاها با استفاده از کسر واحدها
   
 • قابلیت تبدیل واحدها از حجم به وزن و برعکس (مانند پیمانه به گرم)
   
 • پشتیبانی از واحدهای مختلف وزن، حجم، دما و طول
   
 • قابلیت وارد کردن مقادیر و مشاهده‌ی آن‌ها به صورت کسرهای متداول در آشپزی (۱/۲ – ۱/۴ و…)
   
 • قابلیت ذخیره کردن مواد غذایی دلخواه شما برای استفاده‌های آتی

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۲.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۱ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۷.۷ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*