Looksee – عکس بگیرید، ادیت کنید، به اشتراک بگذارید


Screen-Shot-2014-08-19-at-11.29.04-AM


Looksee برنامه‌ای است برای ادیت و اشتراک عکس که حالا در به‌روزرسانی جدید خود تغییراتی اساسی ایجاد کرده است؛ این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌های به اشتراک گذاشته شده را کشف کرده و با سازندگان فیلترهای مختلف ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند. این برنامه حاوی ابزارهایی است که برای ادیت عکس به کار می‌روند و با استفاده از آن می‌توانید پیش از به اشتراک گذاشتن، دستی به سر و روی تصاویرتان بکشید.

Looksee در ابتدا به صورتی طراحی شده بود که عکس‌های هر کاربر به صورت ناشناس منتشر می‌شدند و هویت صاحب عکس تنها زمانی مشخص می‌شد که کسی عکس کاربر را «لایک» می‌کرد و صفحه‌ای برای مکالمه و دنبال کردن فرد در اینستاگرام باز می‌شد. اما سازندگان این برنامه حالا این سیستم انتشار ناشناس را حذف کرده و به جای آن بر ارائه‌ی بسته‌های متنوع فیلتر به نام Look تمرکز کرده‌اند که از طریق خرید درون‌برنامه‌ای قابل دسترسی هستند.

بیشتر این Lookها توسط کاربران اینستاگرام طراحی شده‌اند تا نشان‌دهنده‌ی طرز نگاه آن‌ها به جهان اطراف و هنر عکاسی باشند و Looksee به شما امکان استفاده از این فیلترها را می‌دهد. ابزارهای ادیت عکس نیز در این نسخه‌ی جدید از برنامه به روزرسانی شده‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید نور، روشنایی، غلظت رنگ و دیگر تنظیمات تصویر را تغییر دهید. این نسخه همچنین دارای ۱۸ Look جدید است که مجموع آن‌ها را به ۶۲ می‌رساند.

قابلیت‌های برنامه

 • Lookهای متعدد و متنوع طراحی شده توسط عکاسان
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن فوری تصاویر در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی
   
 • کشف تصاویر زیبا و حیرت‌انگیز از عکاسانی در نقاط مختلف جهان
   
 • دنبال کردن تصاویر دوستان و افراد دلخواه
   
 • سازگاری با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۸۸.۲ MBbadge-new (1)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*