در صورت به‌روزرسانی به iOS 9.1 به‌صورت شبانه، به امید بیدار شدن با صدای زنگ آیفون خود خواب نمانید


streaming-music-apps-iphone-6-hero-fixed-2-1024x576


همان‌طور که پیش‌ازاین در مورد ویژگی‌های iOS 9 برای شما صحبت کرده بودیم، ویژگی تازه‌ای در این نسخه از iOS گنجانده‌شده که به کاربر اجازه می‌دهد تا برای مواجه نبودن با جریان دریافت به‌ روز رسانی دستگاه خود در طول روز قادر باشد تا زمان خاصی از شب را برای دانلود و نصب نسخه جدید تعیین کند.

اما تعداد زیادی از کاربرانی که به کمک این ویژگی زمان خاصی را برای آیفون خود تعیین کرده بودند تا صبح از نسخه جدید iOS 9.1 استفاده کنند، متوجه شده‌اند که هشدار‌هایی که تنظیم کرده بودند تا آیفون یا آیپد آن‌ها را از خواب بیدار کند ازکارافتاده است و طبیعتاً دیرتر به محل کار یا کلاس درس خود رسیده‌اند.
 

enhanced-17208-1445881854-1


البته مشخص نیست که آیا این مشکل به‌صورت همه‌گیر و برای تمام کاربران اتفاق خواهد افتاد یا نه اما با احتساب تعداد بالای توییت افرادی که دچار آن شده‌اند می‌توان گفت که احتمال بروز آن برای شما یا سایر کاربران هم وجود دارد. هنوز دلیل این مشکل مشخص نیست و به نظر می‌رسد یک باگ ساده موجب بروز آن می‌شود که به‌احتمال‌زیاد در به‌روزرسانی‌های بعدی توسط اپل برطرف خواهد شد.
 

۱۳۲۱۹-۷۸۱۵-appleinsider-l


اپل پیش‌ازاین هم با مشکل دقیق کار نکردن زنگ‌های هشدار آیفون برخورد داشته، یک‌بار در سال ۲۰۱۰ برخی از کاربران اروپایی آیفون با مشکل زنگ نخوردن و یا با تأخیر زنگ خوردن هشدارهای تنظیم‌شده خود روبه‌رو شده بودند. یکی از دلایل عرضه iOS 9.0.1 هم برطرف کردن مشکل زنگ‌های هشدار دستگاه‌های استفاده‌کننده از iOS 9 بود.


 

(4)(0)

ارسال نظر

*