Wally – کنترل جیب خود را به دست بگیرید!


wally


همه‌ی ما به ابزاری برای مدیریت هزینه‌های شخصی‌مان و نظارت بر آن‌ها احتیاج داریم، بعضی‌ها برای این کار از اکسل استفاده می‌کنند، بعضی دیگر از کاغذ و قلم اما بیشتر ما نمی‌دانیم بهترین راه برای این کار چیست. مدیریت جزئیات مسائل اقتصادی کار پیچیده و دشواری است: پول نقد، کارت‌های نقدی و اعتباری، قسط‌ها و پس‌انداز‌ها و خیلی از ما هم استعداد چندانی در زمینه‌ی ریاضیات و حسابداری نداریم!

Wally یک برنامه‌ی کاربردی و راحت است که به کاربران کمک می‌کند دید کاملی نسبت به مسائل مالی خود داشته و بتوانند دخل و خرج خود را به سادگی با یکدیگر هماهنگ کنند و حواسشان به مقدار پس‌انداز و بودجه‌هایی که برای کارهای مختلف در نظر گرفته‌اند باشد.

با استفاده از این برنامه می‌توانید رسید خریدهای خود را اسکن کرده و یک کپی از آن را نزد خود نگاه دارید و به این ترتیب هنگامی که در پایان ماه در حال بررسی حساب‌های خود و پول‌های خرج شده هستید می‌توانید به راحتی به یاد آورید که کی، کجا، چرا و با چه کسی پول خرج کرده‌اید و به این ترتیب قادر خواهید بود با داشتن اطلاعات کامل، تراکنش‌های مالی خود را کنترل کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت ثبت خودکار مکان انجام تراکنش‌های مالی و دسته‌بندی آن‌ها در صورت روشن بودن Location دستگاه؛ تنها کافیست مبلغ مورد نظر را وارد کنید
   
 • قابلیت نمایش Notification به هنگام نزدیک شدن به زمان پرداخت قسط یا دیگر مبالغ برنامه‌ریزی شده، زمان رسیدن میزان پس‌اندازها به حد نصاب تعیین شده و… تا هرگز چیزی را از قلم نیندازید
   
 • قابلیت تطبیق یافتن با سبک زندگی و شیوه‌ی استفاده‌ی شما از برنامه و آسان‌تر شدن استفاده از آن در گذر زمان
   
 • قابلیت تعیین اهداف مالی و پس‌انداز و کمک به شما برای رسیدن به این اهداف
   
 • قابلیت اسکن و ذخیره کردن رسید تراکنش‌های مالی

قابل نصب روی

iOS 6.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۸.۷ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۶.۶ MB

badge-new (1) badge-new (2)


 

(1)(0)

ارسال نظر

*