Word of the Day – روزی یک لغت انگلیسی جدید بیاموزید


word-of-the-day-compilation-1-1-638


این برنامه کارکرد بسیار ساده‌ای دارد و با آموزش روزانه یک کلمه به شما کمک می‌کند دایره‌ی واژگان زبان انگلیسی خود را گسترده‌تر کنید. اگر می‌خواهید همیشه لغت مناسب برای استفاده در موقعیت‌های مختلف را به خاطر داشته باشید این اپ برای شما بسیار مفید خواهد بود.

بسیاری از اپ‌های مشابه این برنامه در اپ‌استور تنها بر موضوع خاصی تمرکز کرده و تِم مشخصی را دنبال می‌کنند اما لغاتی که این برنامه به صورت روزانه به شما آموزش می‌دهد به هیچ موضوع خاصی تعلق ندارند و الگوی مشخصی را دنبال نمی‌کنند و یاد گرفتن تنها یک لغت در طول روز کاری است که به زمان و تمرکز زیادی نیاز ندارد اما در گذر زمان می‌تواند به گسترش دایره واژگان کاربر کمک بسیاری کند.

رابط کاربری این برنامه نیز بسیار ساده و خلوت است؛ هیچ آگهی، صفحه‌ی پاپ-آپ یا پیشنهاد خرید درون‌برنامه‌ای وجود ندارد تا موجب سردرگمی کاربر شود. به طور کلی همه چیز در این برنامه بسیار ساده است: تنها کافی است اپ را باز کنید تا با لغت روز مواجه شوید. تقویمی نیز در قسمت بالای صفحه وجود دارد که لغت مربوط به آن روز را همراه با معنی و توضیح آن و یک مثال نشان می‌دهد.

برای مرور لغات قبلی می‌توانید به قسمت تقویم بروید یا با انتخاب آیکون کتاب به لیست لغات وارد شوید؛ همچنین می‌توانید لغات را بر اساس میزان محبوبیت آن‌ها در میان کاربران نیز جست‌وجو کنید. همچنین در صورت برخوردن به لغتی که توجهتان را به خود جلب کرده می‌توانید آن را نیز به لیست Favorites اضافه کنید.

قابلیت‌های برنامه

  • آموزش روزانه‌ی لغات سخت و جدید
     
  • گسترش دایره واژگان
     
  • ارائه‌ی توضیح و مثال برای هر لغت
     
  • سازگاری با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۵۰.۱ MBbadge-new (1)


 

(8)(0)