Alive – ادیت و اضافه کردن فیلتر به عکس های زنده


Untitled-1


قابلیت گرفتن عکس‌های زنده بسیار جذاب است اما این عکس‌ها دارای محدودیت‌هایی هم هستند؛ مثلاً نمی‌توانید آن‌ها را ادیت کرده یا فیلتر و افکت‌هایی که به عکس‌های معمولی اضافه می‌کنید را برای آن‌ها نیز به کار ببرید چرا که این کار معمولاً موجب از دست دادن فایل ویدیویی و صوتی می‌شود. اما با استفاده از Alive می‌توانید آن‌ها را بدون از دست دادن فایل صوتی و تصویری ادیت کرده و افکت‌ها و فیلترهایی شبیه به آنچه در اینستاگرام وجود دارد را نیز به آن‌ها اضافه کنید.

این برنامه دارای ۲۹ فیلتر مختلف است که می‌توانید آن‌ها را مانند عکس‌های معمولی به این تصاویر اضافه کنید و علاوه بر آن دیگر تنظیمات تصویر از جمله روشنایی، تضاد و غلظت رنگ و… را نیز تغییر داده و عکس را طبق سلیقه‌ی خود تغییر دهید. با استفاده از این برنامه همچنین می‌توانید حجم صدای تصویر را نیز به دلخواه خود تنظیم کرده یا به طور کلی حذف کنید و سپس آن را به صورت فایل ویدیویی یا GIF ذخیره کنید.

نکته: گرفتن عکس‌های زنده بدون کمک اپ‌های جانبی تنها با استفاده از دستگاه‌های آیفون ۶ و ۶ پلاس امکان‌پذیر است اما در صورت موجود بودن این عکس‌ها در Camera Roll، می‌توانید آن‌ها را روی دستگاه‌های دیگر نیز ادیت کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت اضافه کردن فیلترهای مختلف
   
 • تغییر تنظیمات عکس‌های زنده مانند عکس‌های معمولی
   
 • قابلیت ذخیره‌ی عکس‌های زنده به صورت فایل ویدیویی یا GIF
   
 • قابلیت تنظیم صدای عکس‌های زنده
   
 • قابلیت تنظیم کیفیت فایل‌های GIF و سایز ویدیوها
   
 • قابلیت تنظیم سرعت فایل GIF یا معکوس کردن آن

قابل نصب روی

iOS 9.1 یا جدیدتر، آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۱.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۷ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۲۳.۹ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*