پنجمین نسخه آزمایشی OS X El Capitan 10.11.2 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتای اپل قرار داده شد


os-x-el-capitan-beta-5


بالاخره دومین به روزرسانی بزرگ OS X El Capitan 10.11 هم در حال اتمام مراحل آزمایشی خود است. دو هفته پس از عرضه چهارمین نسخه OS X El Capitan 10.11.2 به‌صورت آزمایشی در اختیار دو گروه ایستاده در صف اول بررسی‌کنندگان این به روزرسانی ها، ساعاتی قبل پنجمین نسخه آزمایشی این به روزرسانی یک‌بار دیگر در اختیار توسعه دهندگان و کاربران برنامه بتای اپل قرار گرفت تا همه‌چیز برای عرضه نسخه نهایی آن مهیا باشد.

نسخه پنجم این به روزرسانی آزمایشی با شماره ساخت ۱۵C48a از طریق اپل استور مک برای کاربران بتا و از طریق بخش مرکزی توسعه دهندگان وب سایت اپل قابل دریافت و نصب است.
 

۱۰_۱۱_۲_beta_5_720


مثل همیشه تغییراتی که اپل در این دسته از به روزرسانی های خود قرار می‌دهد، در رابط کاربری قابل مشاهده نبوده و بیشتر در کالبد آن صورت داده است. رفع باگ ، افزایش امنیت و بهبود سرعت و عملکرد دستگاه‌های مک ازجمله برجسته‌ترین تغییرات این به روزرسانی است تا دیگر خبری از برخی مشکلات موجود در OS X 10.11.1 نباشد.

اپل در نکات مهمی که در مورد تغییرات OS X El Capitan 10.11.2 ذکر کرده، از توسعه دهندگان و کاربرانی که نسخه‌های آزمایشی را بررسی می‌کنند خواسته تا مواردی مثل شبکه ، گرافیک ، ایمیل ، وای فای ، تقویم ، USB ، Notes ، Photos و اسپات لایت را بیشتر از قبل موردنظر داشته باشند و در صورت برخورد را مشکلی، این شرکت را مطلع نمایند.


 

(1)(0)