Finish – برنامه ریزی کارها بر اساس اولویت و اهمیت


Finish-app-designed-for-those-that-dawdle


بسیاری از ما عادت داریم کارها را تا آخرین حد ممکن عقب بیندازیم و زندگی‌های شلوغ و پرمشغله‌ی امروزی هم خیلی مواقع باعث می‌شوند بسیاری از کارها را فراموش کنیم. به همین دلیل هم در چند سال گذشته اپ‌های زیادی طراحی شده‌اند که هر یک به ما کمک می‌کنند وقتمان را هر چه بهتر مدیریت کرده و کارها و وظایفمان را به موقع انجام دهیم.

Finish یکی از جالب‌ترین برنامه‌های موجود در زمینه‌ی برنامه ریزی است که کارها و وظایفی که در آن ثبت کرده‌اید را بر اساس اهمیت زمانی آن‌ها طبقه‌بندی می‌کند تا کارهایی که نیازمند توجه فوری هستند همواره در بالای لیست قرار بگیرند. این برنامه کارها را به سه دسته‌ی زمانی تقسیم می‌کند که عبارتند از کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت که لیست کوتاه‌مدت همراه با زمان انجام کارها در قسمت بالایی صفحه نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بازه‌های زمانی در نظر گرفته شده برای هر یک از این دسته‌ها را به طور دستی و بنا به خواست خود تغییر دهید.

یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه حالتی به نام «حالت تمرکز» یا Focus Mode است که تنها چند آیتم محدود و مشخص را در لیست‌های بلند و میان‌مدت نمایش می‌دهد تا به این ترتیب کاربر بتواند تنها بر تعداد مشخصی از کارهای دارای اولویت بالاتر تمرکز کند و در میان چندین و چند کار مختلف سردرگم نشود. این برنامه کاربری مشخص و قابلیت‌های محدودی دارد و به این ترتیب ظاهر آن نیز بسیار ساده و کارآمد بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

قابلیت‌های برنامه

 • ظاهر ساده و کاربری آسان: آیتم‌ها را وارد کنید، تاریخ آن‌ها را مشخص کنید، کارهای انجام شده را از لیست خط بزنید
   
 • تغییر گروه کارها همراه با گذر زمان به صورت خودکار
   
 • قابلیت تنظیم بازه‌های زمانی برای هر یک از گروه‌ها به صورت دستی
   
 • دسترسی آسان به لیست تمام کارهایی که انجام آن‌ها را به اتمام رسانده‌اید
   
 • قابلیت استفاده از Focus Mode برای تمرکز بر کارهای دارای اولویت بالاتر

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۱۲.۷ MBbadge-new (1)


 

(0)(1)

ارسال نظر

*