اولین نسخه آزمایشی iOS 9.2.1 در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شد


ios-9.2.1-beta-1.


باوجوداینکه تعطیلی‌های پایان سال میلادی ۲۰۱۶ نزدیک بوده و اکثر افراد زمان خود را صرف آماده شدن برای این زمان از سال و شروع سال جدید می‌کنند، ولی اپل همچنان پشت میز کاری خود نشسته و مشغول ساخت و انتشار نسخه‌های جدید سیستم‌عامل iOS است.

این شرکت ساعاتی قبل اولین نسخه بتای به‌روزرسانی بعدی خود یعنی iOS 9.2.1 را در اختیار توسعه دهندگانش قرارداد. درست همین یک هفته پیش بود که نسخه نهایی iOS 9.2 با لیست بلندی از رفع ایرادهایی مانند مشکلات مرتبط با لمس سه بعدی و همچنین اضافه شدن امکاناتی نظیر کامل‌تر شدن جست‌وجو در اپل موزیک، پشتیبانی سیری از زبان عربی و پشتیبانی از اتصال کابل لایتنینگ به اس دی کارت خوان در اختیار عموم کاربران دستگاه‌های اپلی قرار گرفت.
 

ios_9_2_1_beta_1


اولین نسخه آزمایشی iOS 9.2.1 با شماره ساخت ۱۳D11 ، در حال حاضر تنها به‌صورت غیر هوایی (قابل دریافت از طریق بخش توسعه دهندگان وب سایت اپل) در اختیار کاربران توسعه دهنده اپل قرار داده‌شده ولی انتظار می‌رود نهایتاً تا چند روز آینده در اختیار کاربران ثبت‌نام کرده در برنامه رایگان بتای اپل هم قرار داده شود.

هنوز مشخص نیست که تغییرات صورت گرفته در اولین نسخه آزمایشی iOS 9.2.1 چه مواردی هستند، اما ازآنجایی‌که تنها یک عدد ۱. در انتهای شماره این نسخه (iOS 9.2) اضافه‌شده است، احتمالاً قراراست مشکلات فعلی‌ که برخی از کاربران هنگام استفاده از iOS 9.2 یا آن برخورده‌اند را برطرف کرده و عملکرد کلی آن را بهینه سازی کند.

به روز رسانی: این نسخه آزمایشی در اختیار کاربران برنامه بتا هم قرار داده شده است.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*