FourChords – آموزش آسان گیتار مبتدی تنها با ۴ آکورد


FourChords


FourChords تلاش می‌کند به جای شیوه‌های کلاسیک آموزش گیتار به نوآموزان، آنان را از طریق آموزش آهنگ‌های مورد علاقه‌شان با این ساز آشنا کند: برای کار با این برنامه نیازی نیست حتماً نواختن گیتار را از پیش بلد باشید و می‌توانید تنها با هم‌نوازی با آهنگ‌های مورد علاقه‌تان، گیتار زدن را آغاز کنید.

این برنامه می‌تواند تمام آکوردهای مورد نیاز برای نواختن هر آهنگ را به شما آموزش دهد و علاوه بر آن راهنمای نواختن هر آهنگ نیز روی صفحه نمایش داده می‌شود. این برنامه به صورت خاص برای افراد تازه‌کار و نوآموز طراحی شده و سازندگان آن معتقدند هر کاربر می‌تواند با نواختن آهنگ‌های مورد علاقه‌ی خود تنها با استفاده از ۴ آکورد به سرعت و سادگی گیتار زدن یاد بگیرد و برای گسترش دانش خود و یاد گرفتن قطعات، آکوردها و تکنیک‌های بیشتر انگیزه کسب کند.

از آنجایی که این برنامه تنها بر قابلیت‌های محدود و مشخصی تمرکز دارد، استفاده از آن نیز بسیار آسان است: در ابتدا چند آکورد ساده را برای شما نمایش داده و صدای آن‌ها را نیز برایتان پخش می‌کند، علاوه بر این که هر آهنگ دارای نت‌های مورد نیاز برای نواختن هر آکورد نیز هست. سپس می‌توانید با هر آهنگ هم‌نوازی کنید، هر یک از این آهنگ‌ها دارای صداهای پس‌زمینه و راهنماهایی هستند که به شما نشان می‌دهد در چه زمانی باید نواختن هر آکورد را شروع کنید و هنگامی که نواختن آکوردهای مختلف را آموختید می‌توانید به دلخواه خود شروع به نواختن روی صدای پس زمینه کنید و حتی صدای گیتار زدن خود را نیز ضبط کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • طراحی شده برای نوازندگان تازه‌کار
   
 • آموزش نواختن گیتار تنها با استفاده از چهار آکورد و با کمک قطعات مورد علاقه‌ی کاربر
   
 • نمایش نت‌ها و آکوردها به صورت کارائوکه
   
 • قابلیت ضبط کردن صدای نواختن کاربر
   
 • حاوی آهنگ‌های مختلف از ژانرها و هنرمندان مختلف (قابل دسترسی از طریق خرید درون‌برنامه ای)

قابل نصب روی

iOS 6.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۲.۳ یا جدیدتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۹۴.۹ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۶۲ MBbadge-new (1) badge-new (2)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(14)(3)