تماشا کنید: تجربه بازی با GTA : Liberty City Stories بر روی آیفون ۶ اس


 

gta libery city stories


علاقه‌مندان به سری بازی‌های سرقت بزرگ یا جی تی ای، فرصت انجام این بازی دوست‌داشتنی را بر روی هر دستگاه قابل‌حملی که با آن سازگار باشد از دست نمی‌دهند. پس از عرضه موفق نسخه سن اندریاس برای هردو پلتفرم آی او اس و اندروید، راک استار نسخه بعدی این بازی به نام لیبرتی سیتی استوریز را در مرحله اول برای پلتفرم آی او اس عرضه کرده است. لیبرتی سیتی استوریز حوالی سال ۲۰۰۵ میلادی و برای کنسول‌های بازی نظیر PSP و پلی‌استیشن ۲ عرضه شد، لیبرتی سیتی استوریز در اصل نسخه تا حدودی ارتقا یافته از بازی سن اندریاس ولی باشخصیت‌ها و داستانی متفاوت بود.

جزییات گرافیکی نسخه عرضه‌شده برای آی او اس شباهت بسیاری به نسخه سال ۲۰۰۵ بازی دارد اما راک استار، پشتیبانی از گرافیک ارتقا یافته برای اجرا بر روی نمایشگر گوشی‌های هوشمند امروزی که وضوح تصویر بالاتری دارند را به آن افزوده است. همچنین امکان استفاده از صفحه نمایشگر لمسی خود گوشی و یا دسته‌های بازی با استاندارد MFi-certified را برای این بازی فراهم کرده. امکان بازی همزمان برای افرادی که از پلتفرم‌های متفاوت آن را تجربه می‌کنند هم وجود دارد.

بازی Grand Theft Auto: Liberty City Stories بر روی دستگاه‌های آیفون ۵ آیفون ۵ اس ، آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس ، آیفون ۶ اس ، آیفون ۶ اس پلاس ، آیپد ۴ ، آیپد ایر ۱ و ۲ ، آیپد مینی ۲/۳/۴ ، آیپد پرو و آیپاد تاچ نسل ششم قابل‌اجرا است.

دوستانی که با آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس این بازی را تجربه می‌کنند، به لطف فناوری لمس سه‌بعدی امکانات بیشتری در حین بازی داشته و مهم‌تر از آن، بازی را با نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه تماشا و بازی خواهند کرد. همچنین آیپد پرو هم به لطف سخت افزاری قدرتمند خود توانایی اجرای بازی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را خواهد داشت.

در حال حاضر این بازی باقیمت ۶.۹۹ دلار برای دستگاه‌های اپلی قابل دریافت بوده و به‌زودی برای پلتفرم اندروید هم عرضه خواهد شد.
 

دانلود ویدیو

قیمت

اپ‌استور: ۶.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۲۷ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۱.۳۳ GB

badge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.
 


 

(8)(2)