به کمک این ترفند ساده در عرض چند ثانیه، آیفون ، آیپد و آیپاد خود را سریع‌تر کنید


trick to make iphone faster


همه‌ی ما دستگاه‌های iOSی خود را به‌شدت دوست داریم اما مورد مهمی که تأثیر بسیاری در کم شدن این علاقه ما دارد، افت سرعت و یا درست‌ کار نکردن برنامه‌هایی است که بر روی آن‌ها نصب‌کرده‌ایم. معمولاً دلیل روشنی برای رخ دادن این دسته از مشکلات وجود ندارد و اولین چیزی که به ذهن اکثر افراد می‌رسد، یک‌بار خاموش و روشن کردن دستگاه است (البته پیش‌ازاین در مورد نحوه حل سریع مشکلات دستگاه‌های آی او اسی به‌طور مفصل صحبت کرده بودیم).

اما ترفند این مطلب خیلی ساده‌تر و سریع‌تر از راه حل‌های پیشین است، این راه حل که توسط مارک فارست مطرح‌شده از این ساده‌تر نمی‌شود.

 • برای انجام این ترفند کافی ست دکمه پاور آیفون را آن‌قدر نگه‌دارید تا صفحه Slide to power off نمایان شود.
   

slide_to_power_off_iphone_5s_hero

 

 • اکنون با انگشت شصت یا هر انگشت دیگر خود دکمه هوم را آن‌قدر نگه‌دارید تا این صفحه بسته شود و دوباره صفحه خانگی به شما نشان داده شود.

pressing home button iphone


کار تمام است و متوجه می‌شوید که سرعت کارکرد آیفون ، آیپد یا آیپاد شما دوباره به حالت عادی خود بازگشته است و حتی سریع‌تر از قبل کار می‌کند. در حقیقت با انجام این کار، رم آیفون شما خالی می‌شود و هرگونه برنامه‌ای که ایجاد مشکل می‌کرده از این حافظه پاک خواهد شد.

بعد از اجرای این ترفند و دو دفعه فشار دادن دکمه هوم، خواهید دید که برنامه‌های در حال اجرای شما همچنان باز هستند اما در اصل این برنامه‌ها بسته‌شده‌اند و با انتخاب هرکدام متوجه می‌شوید که از نو بارگذاری می‌شوند. با انجام چنین کاری دیگر لازم نیست که به‌طور مداوم آیفون خود را خاموش یا روشن کنید و خیلی سریع‌تر از قبل به نتیجه و سرعت مطلوب خود می‌رسید.


 

(15)(2)

1 نظر برای «به کمک این ترفند ساده در عرض چند ثانیه، آیفون ، آیپد و آیپاد خود را سریع‌تر کنید»

 1. mohsen | تعداد نظرها: 1

  - ویرایش

  پاسخ

  سلام و خسته نباشید،یه سوال ،چجوری میتونم سکوریتی کوسشن رو که یادم رفته رو یرگردونم،با توجه به اینکه ایمیل ریسورس ندارم.راهی هست؟!

  (1)(3)

ارسال نظر

*