مردی که ادعا می‌کند آیفون ۶ پلاس او در داخل جیبش آتش‌گرفته است


iphone 6 plus cought fire in jeans


یکی از مسائلی که شرکت‌های بزرگ تولیدکننده گجت‌های فناوری به هنگام تولید و ساخت حجم بالایی از محصولات با آن روبه‌رو می‌شوند، تعداد اندکی از محصولاتشان است که آن‌طور که باید درست‌کار نمی‌کنند.

اپل شرکتی است که سالیانه تعداد زیادی آیفون (و سایر محصولات دیگری) را به فروش می‌گذارد و از این واقعیت مستثنا نیست. به‌عنوان‌مثال این شرکت در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۷۰ میلیون دستگاه آیفون به فروش رساند.

پیش‌ازاین اخباری مبنی بر آتش گرفتن چند مدل آیفون شنیده بودیم که عمدتاً به هنگام اتصال به برق دچار آتش‌سوزی شده بودند. اما به‌تازگی مردی به نام راکی مدعی شده که آیفون ۶ پلاس او به هنگامی‌که در داخل جیب جلویی شلوارش قرار داشته، شروع به آتش گرفتن کرده و علاوه بر وارد شدن آسیب جدی به خود گوشی، جیب شلوار او را هم سوزانده. وی که ساکن شهر آتلانتا واقع در ایالت جورجیا است، ابراز کرده که به هنگام قرار دادن خرید روزانه خود در داخل ماشینش، ناگهان متوجه گرم شدن و خارج شدن دود از داخل جیب شلوار خود شده و بعد از درآوردن شلوار متوجه شده که آیفون ۶ پلاس او عامل این آتش‌سوزی بوده است.

او پس از تحقیق متوجه شده که آیفونی که خریداری کرده بوده در حقیقت یک مدل ریفربیش و دسته دوم است که سال ۲۰۱۴ صاحب دیگری داشته، البته خود او این آیفون را به‌طور مستقیم از اپل خریداری نکرده بوده. راکی بلافاصله بعد از ۲۴ ساعت یک آیفون دیگر از همان شرکتی که آیفون قبلی را خریداری کرده بود دریافت کرد اما گویا خود اپل قصد بررسی بیشتر در مورد این موضوع را دارد. به‌هرحال در هر دستگاهی که درون آن باتری قرار داده‌شده، احتمال بروز چنین اتفاقاتی هم وجود دارد اما نکته مهم این ماجرا، خریداری کردن یک محصول از فروشگاه‌ها و منابع معتبر است.
 

دانلود ویدیو


 

(0)(0)

ارسال نظر

*