تماشا کنید: یک طرح مفهومی از آیفون به سبک گوشی های کشویی و مجهز به صفحه کلید فیزیکی


CURVED_labs_ the iPhone 6k


اگر به خاطر داشته باشید، تا پیش از زمانی که آیفون در سال ۲۰۰۷ رونمایی و عرضه بشود، گوشی های هوشمندی که از صفحه کلید فیزیکی و دکمه های کامل بهره‌مند بودند به‌شدت در میان کاربران محبوب و پرطرفدار بودند. علت اصلی این موضوع شاید وجود نداشتن گوشی صفحه کلید دار لمسی‌ای بود که بتواند به‌درستی و بی‌نقص کار کند. ولی آیفون از آن سال به بعدتوانست با نمایشگر خازنی خود، مفهوم تازه و اعتبار خوبی برای صفحه کلیدهای مجازی تعریف کند تا جایی که امروزه کمتر کسی به سراغ گوشی های مجهز به صفحه کلید فیزیکی می‌رود.
 

CURVED_labs_ the iPhone 6k.mp4_000019680


طرح مفهومی این مطلب آیفونی است که توسط Curved Labs طراحی شده، نام آن آیفون ۶K بوده (احتمالاً منظور از حرف K کلمه Keyboard است) و به‌جای به تصویر کشیدن طرحی از آیفون ۷ ، آیفون ۶ی را نشان می‌دهد که به‌صورت کشویی به یک صفحه کلید تمام عیار فیزیکی مجهز شده است. این سبک کیبورد آخرین بار در گوشی بلک بری پریو دیده شد که به‌تازگی عرضه شده است.

شاید ایده‌ی کیبورد فیزیکی از دید بسیاری بیهوده و اشتباه به نظر برسد (لااقل به دلیل اینکه امکان کار کردن با یک دست را به کاربر نخواهد داد) اما احتمالاً هنوز هم عده‌ای به گوشی های این‌چنینی علاقه‌مند هستند.
 

دانلود ویدیو


 

(2)(0)

1 نظر برای «تماشا کنید: یک طرح مفهومی از آیفون به سبک گوشی های کشویی و مجهز به صفحه کلید فیزیکی»

ارسال نظر

*