تماشا کنید: با یک روش نه‌چندان ساده و به کمک یک کیت ال ای دی، لوگوی آیفون خود را درخشان کنید


Light-Kit


صاحبان مک بوک‌های اپل، علاقه‌ی خاصی به لوگوی روشن اپل در پشت نمایشگر‌ این لپ‌تاپ (البته در مدل‌های قدیمی‌تر) دارند. آیفون دوستان هم همواره در راه پیدا کردن روشی برای روشن کردن این لوگو در پشت گوشی‌های هوشمند خود بوده‌اند، اما به نظر نمی‌رسد که سازنده اصلی یعنی اپل، علاقه‌ای به ‌اضافه کردن این ویژگی به آیفون داشته باشد چراکه در طول این سال‌ها، لوگوی پشتی هیچ آیفونی به‌صورت رسمی نورانی نبوده است.
 

How to Make the Apple Logo on Your iPhone Light Up Like a Macbook (iPhone 6 & iPhone 6 Plus).mp4_000053553


اما صاحبان آیفون های ۶ و ۶ پلاس به کمک یک کیت ال ای دی ۳۴.۹۹ دلاری و البته باز کردن کامل دستگاه خود، می‌توانند لوگوی پشتی آن را به هنگام روشن بودن درخشان کنند. فروشنده این کیت ادعا کرده که این ال ای دی به‌هیچ‌عنوان منجر به خالی شدن باتری آیفون نمی‌شود و به دلیل اینکه به ال ای دی های نمایشگر متصل می‌شود، فقط زمانی که نمایشگر روشن باشد درخشان خواهد بود. همچنین میزان روشنایی آن به میزان روشنایی نمایشگر بستگی دارد.

البته نصب این کیت مستلزم باز کردن آیفون است که خطرات مخصوص خود را داشته و گارانتی احتمالی دستگاه را از بین خواهد برد. درصورتی‌که از روشن بودن این لوگو خسته شدید، این امکان وجود دارد که به‌سادگی (نه‌چندان ساده) لوگو را به حالت قبلی بازگردانید.
 

دانلود ویدیو


 

(1)(0)

ارسال نظر

*