انتشار چند شایعه تازه‌ در مورد بهترین محصولات سال ۲۰۱۶ اپل نظیر آیپد ایر ۳ ، آیفون ۷ و آیفون ۶ سی


apples 2016 devices


یک روز دیگه و انتشار گزارش تازه‌ای که حرف از محصولات سال بعد اپل می‌زند. مینگ چی کو، تحلیل‌گر خوش‌سابقه موسسه مالی KGI Securities در تازه‌ترین اظهارنظر خود، یک‌بار دیگر پیش‌بینی‌هایش را در مورد هیجان‌انگیزترین محصولات سال بعد اپل مطرح کرده و این بار نام آیپد ایر ۳ هم در این گزارش به چشم می‌خورد.

او در ابتدا در مورد زمان عرضه آیپد ایر ۳ صحبت کرده و گفته:

 ازآنجایی‌که اپل با معرفی تبلت پرقدرت آیپد پرو ، قدرت آیپد ایر ۲ که با پردازنده A8X خود از هر لحاظ یک تبلت تمام و کمال بود را کنار زده است، برای همین این احتمال وجود دارد که آیپد ایر ۳ نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ و در رویدادی که اپل معمولاً در ماه مارس برگزار می‌کند، به همراه اپل واچ ۲ و احتمالاً آیفون ۶ سی رونمایی و معرفی خواهد شد. (آیپد ها معمولاً در ماه اکتبر و یک ماه بعد از آیفون جدید معرفی می‌شدند)

iPad_Air_2_800homeNEW


 اپل رویداد ماه مارس سال گذشته خود را به معرفی اپل واچ و مک بوک رتینای ۱۲ اینچی اختصاص داد ولی باوجوداینکه اکثر طرفداران محصولات این شرکت، در کنار آیفون های ۶ اس منتظر معرفی یک نسخه جدید از آیپد ایر بودند، اما اپل تمام تمرکز خود را بر روی معرفی یک تبلت غول‌آسا یا همان آیپد پرو گذاشت.

مهم‌ترین نکته‌ دیگری که در ارتباط با آیپد ایر ۳ در این گزارش به آن اشاره‌شده، عدم حضور احتمالی فناوری لمس سه بعدی است. آقای مینگ چی کو علت این امر را وجود برخی مشکلات در چرخه تأمین قطعات لازم برای محصولات اپل عنوان کرده است. با این حساب می‌توان گفت که فناوری لمس سه بعدی همچنان یکی از ویژگی‌های برتر و اختصاصی آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس امسال باقی خواهد ماند.

در این گزارش به آیفون ۷ هم اشاره‌شده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، احتمالاً اپل امسال هم روند سنتی عرضه آیفون‌ های پرچمدار خود را در ابتدای پاییز و نهایتاً تا ماه اکتبر (شهریور تا آبان ۹۵) حفظ خواهد کرد. در ادامه در مورد فناوری لمس سه بعدی آیفون ۷ هم صحبت شده و به گفته او:

 این فناوری در آیفون ۷ هم، شباهت بسیاری به فناوری لمس سه بعدی فعلی آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس خواهد داشت.

۳RS3r7tBu2wpEX4cmhnT


در انتها باید گفت موضوع مهمی که بسیاری از علاقه‌مندان به محصولات این شرکت منتظر بررسی آن هستند، میزان قدرت سخت افزاری آیپد ایر ۳ است. آیپد ایر ۲ در حال حاضر یکی از قدرتمند‌ترین تبلت‌های بازار در رنج ۱۰ اینچی هاست و به لطف ۲ گیگابایت رم و ویژگی‌های خاص iOS 9 ، بدون هیچ لگی از پس تمام درخواست‌های کاربران خود به‌ویژه اجرای بازی‌های گرافیکی سنگین برمی‌آید. باید دید که آیپد ایر ۳ برای برتر بودن از برادر خود و همچنین اجرای روان iOS 10 ، با چه جزییاتی ساخته خواهد شد.


 

(0)(0)