TaoMix – به سلیقه‌ی خودتان آهنگ آرامش بخش بسازید


slider_bgPNG


اگر گاهی اوقات به دلیل مشغله‌ی روزانه و مشکلات زندگی نمی‌توانید به آرامش رسیده یا به اندازه‌ی کافی بخوابید، TaoMix به شما کمک می‌کند صداهای امبینت بسازید و با کمک آن‌ها تمرکز کنید و به خواب بروید. هنگامی که این برنامه را باز می‌کنید با یک دایره‌ی سفید در میان صفحه و سه خط صاف در قسمت پایینی صفحه مواجه می‌شوید که می‌توانید صداهای مختلف را از میان لیست صداهای موجود به آن ضافه کنید.

نگه داشتن دایره‌ی سفید برای مدت طولانی موجب بزرگ‌تر شدن آن و افزایش شدت صداها می‌شود علاوه بر این که صداهای نزدیک به این دایره نیز در مقایسه با دیگر صداها شدت بیشتری خواهند داشت. این برنامه دارای قابلیت ساخت صداهای مختلف و متنوع است که کاربر می‌تواند هر یک از المان‌های موجود در آن را بسته به خواست و سلیقه‌ی خود تغییر داده و قطعه‌های ترکیبی ساخته شده را نیز برای پخش مجدد ذخیره کند.

پس از پایان کار ساخت صدا با استفاده از TaoMix، این برنامه می‌تواند در پس زمینه به کار خود ادامه دهد و صداهای دلخواه شما را حین کار با برنامه‌های دیگر پخش کند. همچنین می‌توانید زمان پخش قطعه‌ی مورد نظر خود را به میزان وقتی که برای استراحت دارید تنظیم کنید تا نیازی نباشد در طول پخش آهنگ دائماً زمان را چک کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت ساخت موسیقی امبینت دلخواه به سرعت و سادگی
   
 • محیط ساده و مینیمال
   
 • کیفیت بالای صداها
   
 • قابلیت ذخیره و بازیابی صداها
   
 • قابلیت گوش کردن به صداها در پس‌زمینه و هنگام کار با دیگر اپ‌ها
   
 • اضافه شدن به مجموعه‌ی صداها همراه با هر به‌روزرسانی

قابل نصب روی

iOS 5.1.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۲.۳ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۵۴.۷ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۵۱ MBbadge-new (1) badge-new (2)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(0)(0)