با کمک این اپلیکیشن تحت وب و یک عدد آیفون ۶ اس ، اشیا را وزن کنید


touchscale


باوجوداینکه اپل اصلاً علاقه‌ای به استفاده از فناوری لمس سه‌بعدی آیفون ۶ اس به جهت وزن کردن اشیا نداشته و حتی اجازه‌ی قرارگیری اپلیکیشنی که انجام این کار را بر روی آیفون‌های امسال فراهم می‌کرد روی اپ استور را نداد، اما بازهم توسعه‌دهندگانی پیدا می‌شوند که با  استفاده از روش‌های دیگر، وزن کردن اشیا با آیفون را ممکن کنند.

توسعه‌دهنده‌ای به نام آشر تروکمن در وب‌سایت TouchScale.co ، وب اپلیکیشنی را قرار داده تا کاربران آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس بتوانند اشیای نه‌چندان سنگین را بر روی گوشی خود وزن کنند. برای این کار کافی ست به کمک مرورگر سافاری سری به این وب‌سایت بزنید.
 

IMG_8317

در قسمت ۳D Touch Sensivity می توانید شدت حساسیت لمس سه بعدی این برنامه را با تنظیمات گوشی خود هماهنگ کنید

البته محدودیت‌هایی هم وجود دارد، به‌عنوان‌مثال فناوری لمس سه ‌بعدی تنها اشیایی را می‌تواند وزن کند که توسط حسگرهای خازنی قابل‌تشخیص باشند. به‌عنوان‌مثال می‌توانید اشیایی مانند میوه یا سبزی‌ها را روی آن قرار دهید. همچنین بهتر است این اشیا را به‌گونه‌ای بر روی صفحه آیفون قرار دهید که صفحه را تنها از یک نقطه لمس کنند.

استفاده از آیفون ۶ اس برای وزن کردن اشیا چندان منطقی به نظر نمی‌رسد اما با این برنامه خیالتان راحت است که یک ترازوی همراه همیشه در جیب شماست.


 

(22)(4)

ارسال نظر

*