پیغام خطای تصویر سیم و اتصال به برق در اپل واچ چیست؟


apple-watch-mysterious error1


حدوداً هفت ماه از عرضه رسمی اپل واچ می‌گذرد و تابه‌حال گزارشی از برخوردن این ساعت اپل با مشکل فنی خاصی از طرف کاربران و استفاده کنندگان آن منتشرنشده و معمولاً مشکلات مطرح‌شده، سؤالاتی هستند که در مراحل راه اندازی ، پیر کردن با آیفون و آیپد و استفاده از ویژگی‌های آن به وجود آمده‌اند. اما به‌تازگی یکی از نویسندگان بخش فناوری وب سایت وال استریت ژورنال به پیغام خطای عجیبی برخورد کرده که کمتر کسی تابه‌حال از وجود آن باخبر بوده است.

جوانا استرن تصویری از پیغام خطای نشان داده شده توسط اپل واچ خود را منتشر کرده که به نظر می‌رسد یک مار یا تکه سیمی به آیکون برق متصل شده است. او در توییت خود از دوستانش پرسیده که آیا کسی تابه‌حال به چنین پیغامی برخورد کرده؟ وی در ابتدا اپل واچ را دو ساعت به شارژ متصل کرد اما ساعت او اصلاً روشن نشد.
 

۴۵۵۴۶۳۸۴۱۶۳

او احتمالاً شک داشته که آیا این یک پیغام خطاست یا همان بازی اسنیک قدیمی گوشی های نوکیا در حال اجرا است.

بعد از تماس با بخش پشتیبانی اپل، برای حل این مشکل چند راه حل مطرح شد. شخص پاسخگو، این پیغام را چیزی شبیه به صفحه اتصال به آیتونز آیفون و آیپد تشبیه کرد و برای رفع آن پیشنهاد داد که اپل واچ را ریستارت کنید.
 


"آن پیر" کردن یا خارج کردن از حالت پیر با آیفون یا آیپد هم راه حل دیگر این موضوع است. در انتها می‌توان اپل واچ را یک‌بار هارد ریست کرد (برای هارد ریست کردن اپل واچ کافی ست هردو دکمه فیزیکی این ساعت را به‌طور همزمان به مدت ۱۰ ثانیه نگه‌دارید تا لوگوی اپل نمایان شود).

البته دلیل دیگر بروز این پیغام خطا می‌تواند مشکل دار بودن باتری اپل واچ باشد. در صورتی که راه حل های بالا پاسخگو نبوده و تعداد دفعاتی که با این پیغام مواجه می‌شوید زیاد شده، بهتر است اپل واچ خود را برای تعمیر به دست متخصصان بسپارید. در انتها اپل واچ جوانا استرن به صورت اتفاقی و بدون هیچ حرکت خاصی به حالت قبل بازگشت.
 

۶۴۵۹۸۴۱


 

(2)(0)