Cal – تقویم و ابزار برنامه‌ریزی آسان


anydocal


اگر دائماً قرارها و مناسبت‌های مختلف را فراموش می‌کنید، اپ‌های مختلفی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند آسان‌تر برنامه‌ریزی کنید و قرارهایتان را فراموش نکنید. Cal یکی از این برنامه‌هاست که می‌تواند با Contactها و سیستم جی.پی.اس دستگاه ادغام شود و پس از سینک شدن با سرویس‌هایی مانند Google Calendar، Exchange و iCloud به شما کمک کند برنامه‌هایتان را آسان‌تر به خاطر بسپارید.

این برنامه علاوه بر ادغام با دیگر تقویم‌ها (برای این که مجبور نباشید قرارها و آیتم‌های مختلف را به آن import کنید) می‌تواند با Any.Do نیز ادغام شود و وظایف مختلف را همراه با زمان انجام و تحویل آن‌ها روی صفحه‌ی تقویم نمایش دهد. این برنامه می‌تواند هنگام وارد کردن قرارها با افراد مختلف، آن‌ها را از میان Contact‌های دستگاه‌تان پیدا کند (یا اگر چند نفر با یک اسم در دستگاه‌تان داشته باشید همه‌ی آن‌ها را نمایش دهد تا فرد موردنظرتان را از میان آن‌ها انتخاب کنید).

Cal همچنین می‌تواند بسته به موقعیت مکانی شما و جایی که به هنگام وارد کردن قرارتان در آن حضور دارید، رستوران‌هایی را نیز در همان حوالی به شما پیشنهاد کند. این برنامه دارای حالت‌های نمایشی مختلفی است: برنامه‌ی روزانه که کارهای برنامه‌ریزی شده تنها برای یک روز را نشان می‌دهد و نمایش‌های هفتگی و ماهانه که کارهایی برای روزهای مختلف برنامه‌ریزی کرده‌اید را نمایش داده و به شما کمک می‌کند آن‌ها را به خاطر داشته باشید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت وارد کردن سریع و ساده‌ی کارها و برنامه‌ها
   
 • قابلیت ادغام با برنامه‌های وارد شده در Any.Do و نمایش آن‌ها روی تقویم
   
 • قابلیت هماهنگی خودکار با دیگر برنامه‌های تقویم و برنامه‌ریزی
   
 • پیشنهاد رستوران‌ها و مکان‌های مختلف بر اساس موقعیت مکانی کاربر
   
 • قابلیت انتخاب یک روز خاص و مشاهده‌ی برنامه‌ی آن

قابل نصب روی

iOS 6.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۳۵.۶ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۱۳ MBbadge-new (1) badge-new (2)


 

(0)(0)