Camera Noir – دوربین حرفه‌ای برای عکس‌های سیاه و سفید


Noir


اپ‌های مختلفی برای عکاسی سیاه و سفید در اپ‌استور وجود دارند که هر یک دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند. Camera Noir یکی از جدیدترین این برنامه‌هاست که علاوه بر عکاسی، دارای قابلیت ادیت نیز هست. این دوربین تقریباً تمام ویژگی‌های یک دوربین خوب و کاربردی را دارد و ادیتور موجود در آن نیز بر ساخت بهترین عکس‌های سیاه و سفید تمرکز دارد و ابزارهای مفید و کارآمدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با استفاده از این ابزارها می‌توانید میزان نوردهی، تضاد رنگ، شفافیت تصویر و بسیاری از دیگر ویژگی‌های عکس‌هایتان را ادیت کرده و به دلخواه خود تغییر دهید. رابط کاربری این برنامه نیز بسیار ساده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است. قسمت ادیتور این برنامه دارای بیش از ۲۰ حالت پیش‌فرض برای ادیت تصویر تنها با یک کلیک است اما این برنامه فاقد قابلیت نمایش این حالت‌های پیش‌فرض در حالت دوربین است.

دوربین داخلی این برنامه بسیار قدرتمند و دارای تمام قابلیت‌هایی است که از چنین دوربینی انتظار می‌رود، مانند فوکوس جداگانه، تنظیم نوردهی و کنترل ISO که تمام این تنظیمات را می‌توانید به صورت دستی تغییر دهید. ادیتور این برنامه نیز به جای حذف کامل رنگ‌ها (مانند آنچه بسیاری از برنامه‌های مشابه انجام می‌دهند) به کاربر اجازه می‌دهد میزان شدت طیف‌ها را به دلخواه خود تنظیم کند. همچنین تمام تغییرات اعمال شده در تصاویر در قسمت تاریخچه‌ی این برنامه ذخیره می‌شوند و به این ترتیب کاربر می‌تواند در هر مرحله از کار، تغییرات مورد نظر خود را حذف کند.

قابلیت‌های برنامه

  • شبیه‌سازی فیلم‌های کلاسیک ۳۵ میلیمتری
     
  • قابلیت تنظیم تضاد رنگ
     
  • قابلیت تغییر طیف‌های سیاه، سفید و خاکستری به دلخواه کاربر
     
  • قابلیت تنظیم تضاد و شفافیت رنگ‌ها در نقاط مختلف

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۲.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۲ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۷۶.۵ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)

ارسال نظر

*