Chord – نُت‌نویسی، آکورد و گام برای گیتار


Chord


یادگرفتن سازهایی مانند گیتار، بیس، بانجو و یوکللی نیازمند یاد گرفتن آکوردها و گام‌های بسیاری است و نوازندگان چیره‌دست جهان نیز تنها با تمرین فراوان موفق شده‌اند به سطح بالایی از مهارت برسند. Chord! برنامه‌ای است که به کاربران کمک می‌کند با آکوردهای مختلف آشنا شوند.

این برنامه یکی از بهترین منابع برای آکوردهای مختلف گیتار، بیس و بانجو است و کاربران می‌توانند بر خلاف گذشته که ساخت هر آهنگ چندین روز زمان می‌برد، تنها ظرف چند دقیقه آکوردهای دلخواه خود را انتخاب کرده و آهنگ بسازند. کاربران این برنامه همچنین می‌توانند شیوه‌های انگشت‌گذاری خاص خود را نیز با کوک‌های مختلف امتحان کنند و نت‌ها را به سرعت به فایل‌های پی دی اف تبدیل کرده و آن‌ها را برای دوستان خود نیز ارسال کنند.

کاربران همچنین می‌توانند آهنگ‌هایی که قبلاً و با کمک برنامه‌های دیگر نوشته‌اند را نیز به آسانی و به صورت متن به برنامه وارد کنند و این اپ بر خلاف دیگر برنامه‌های مشابه که به جدول آکورد وابسته هستند، هر آکورد را برای قرار گرفتن در فایل‌های موسیقایی بررسی و تحلیل می‌کند.

برای کار با این برنامه نیازی به دانش تئوری موسیقی ندارید و به سادگی می‌توانید با ترکیب آکوردهای مختلف و پیدا کردن گام مناسب، هارمونی‌های دلخواه خود را بسازید (یا هارمونی‌ها را به آکوردها تجزیه کنید). این برنامه آکوردها و جدول‌های خود را از یک پایگاه ثابت دریافت نمی‌کند و به همین دلیل هم کاربران می‌توانند جدول‌های دلخواه خود را با آکوردهای مورد نظرشان به برنامه وارد کنند.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت ساخت آهنگ و نت نویسی تنها با کشیدن و رها کردن آکوردها در گام‌های مختلف دلخواه کاربر
   
 • قابلیت تنظیم انگشت‌گذاری با کوک‌های مختلف
   
 • قابلیت ساخت برگه‌ی نت آماده‌ی چاپ با فرمت پی دی اف
   
 • قابلیت وارد کردن قطعه‌های قدیمی به برنامه از Library دستگاه و تغییر تنظیمات آن‌ها
   
 • حاوی گام‌های مختلف و توانایی تطبیق آکوردها

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۴.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۹ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۲۸.۹ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(0)(0)