Cookpad – یک شبکه‌ی اجتماعی برای اشتراک غذا های خوشمزه!


cookpad


Cookpad چیزی شبیه به یک شبکه‌ی اجتماعی است که محتوای موجود در آن که توسط افراد علاقمند به آشپزی تامین می‌شود و بهترین جا برای پیدا کردن دستور غذاهای متنوع است و افراد مختلف می‌توانند دستورغذاهای مورد علاقه‌ی خود را همراه با عکس به آن اضافه کنند.

همچنین دیگر کاربران می‌توانند پس از پخت هر یک از غذاها، عکس‌های خود را نیز همراه با نظراتشان به هر یک از دستورها اضافه کنند. بیشتر غذاهایی که در این برنامه وجود دارند، بسیار ساده و آسان هستند و می‌توانید دستور پخت غذاهایی از نقاط مختلف جهان را در آن بیابید. این برنامه همچنین علاوه بر دستور اولیه‌ی پخت غذا، انواع دیگر آن که در اثر تغییرات ایجاد شده توسط دیگر کاربران به وجود آمده را نیز برای شما نمایش می‌دهد و به این ترتیب می‌توانید زنجیره‌ای از غذاهای مشابه را دنبال کنید که هر یک تفاوت‌های اندکی با دیگری دارد تا آن‌چه با ذائقه‌تان سازگارتر است را بیابید.

این برنامه حاوی دستورپخت بیش از ۱۵۰۰۰۰ غذای مختلف است و طرز پخت این غذاها به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، ویتنامی، اندونزیایی و تایلندی قابل دسترسی هستند.

قابلیت‌های برنامه

 • حاوی دستور پخت غذاهای خوشمزه و قابل تهیه در منزل
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن تصویر آن‌چه پخته‌اید و اضافه کردن تجربه‌تان و تغییراتی که در دستور اصلی ایجاد کرده‌اید در کنار دستور اصلی غذا
   
 • قابلیت ذخیره‌ی دستورات غذا
   
 • قابلیت منتشر کردن دستور پخت غذاهای دلخواه هر کاربر به همراه نکات جانبی و تصویر غذا
   
 • قابلیت دسترسی به دستور پخت غذاهای محلی نقاط مختلف جهان
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن دستور غذاهای مورد نظر در شبکه‌های مختلف اجتماعی یا ارسال آن‌ها از طریق ای-میل

قابل نصب روی

iOS 7.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

نسخه‌ی اندروید لازم برای دستگاه‌های مختلف، متفاوت است.

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۳۰.۴ MB

حجم نسخه‌ی اندروید برای دستگاه‌های مختلف متفاوت است.badge-new (1) badge-new (2)


 

(1)(0)