چگونه مشکل پرسیده شدن مداوم اطلاعات اپل آیدی برای تأیید حساب آیکلاد در iOS 9 را حل کنیم؟


icloud verification.


مدتی است که تعدادی از کاربرانی که آیفون، آیپد یا آیپاد خود را به iOS 9 به‌روزرسانی کرده‌اند، به‌دفعات با پنجره کوچکی که اطلاعات اپل آیدی آن‌ها را برای تأیید حساب آیکلاد سؤال می‌کند روبه‌رو می‌شوند. بیشتر کاربرانی که چندین بار در طول روز با چنین موضوعی برخورد کرده‌اند، عموماً یا از یکی از نسخه‌های iOS 9 استفاده کرده و یا به‌تازگی دستگاه خود را به کمک آیتونز ریستور کرده‌اند.

اگر شما هم احساس می‌کنید که این اواخر، در طول روز خیلی بیشتر از قبل با پیغام Verify iCloud Password روبه‌رو می‌شوید، می‌توانید به کمک راه‌حل زیر این مشکل را برطرف کنید. برای حل این مشکل کافی ست که یک‌بار از حساب آیکلاد خود خارج‌شده و پس از هارد ریست کردن دستگاه، یک‌بار دیگر نام کاربری و رمز اپل آیدی خود را در آن قسمت وارد نمایید.

قدم اول

وارد Setting > iCloud شوید.

قدم دوم

Tap-on-Sign-Out-in-iCloud-on-iPhone


صفحه را به پایین هدایت کرده و دکمه Sign Out را در انتهای آن بزنید. از شما سؤالی پرسیده خواهد شد، می‌توانید گزینه Sign Out را انتخاب کنید.
 

Tap-on-Sign-Out-Again-in-iCloud-on-iPhone


قدم سوم

پنجره دیگری از شما خواهد پرسید که آیا قصد دارید حساب آیکلاد را از آیفون خود حذف نمایید. هر دو دفعه گزینه Delete My iPhone را انتخاب نمایید.
 

Delete-iCloud-Account-from-iPhone-in-iOS-9


قدم چهارم

درصورتی‌که ویژگی Find My iPhone بر روی آیفون شما فعال است، می‌بایست آن را غیرفعال کنید. برای این کار در قسمت iCloud ، گزینه Find My iPhone را غیرفعال نموده و اطلاعات اپل آیدی خود را برای تأیید انجام این کار وارد نمایید.
 

disable find my iphone


قدم پنجم

اکنون‌که هم حساب آیکلاد خود را حذف نموده و هم امکان فایند مای آیفون را غیرفعال کرده‌اید، دستگاه خود را یک‌بار هارد ریست کنید.

قدم ششم

پس از روشن شدن دوباره آیفون، آیپد یا آیپاد، می‌توانید در قسمت iCloud ، اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید. انجام مراحل بالا مشکل پرسیده شدن متداول اطلاعات اپل آیدی برای تأیید حساب آیکلاد شمارا برطرف خواهد کرد.


 

(0)(1)