چگونه از دریافت نسخه‌های آزمایشی iOS انصراف دهیم؟


MacBook-Pro-mockup1


از ابتدای عرضه iOS 8.3 به بعد، این امکان فراهم شد تا کاربران عادی و افرادی که صاحب حساب توسعه دهندگی اپل نیستند، به‌مانند توسعه‌دهندگان بتوانند به نسخه‌های آزمایشی این سیستم‌عامل دسترسی داشته و زودتر از بقیه از امکانات جدیدی که اپل قصد اضافه کردن آن ها به محصولاتش دارد استفاده کنند.

همین طرح برای کاربران مک و سیستم‌عامل OS X هم اجراشده و آن‌ها هم می‌توانند در صورت تمایل، اپل آیدی خود را در بخش برنامه بتای وب‌سایت اپل ثبت کرده و این به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنند. پیش‌ازاین در مورد نحوه ثبت‌نام و طریقه نصب این نسخه‌ها صحبت کرده بودیم. اما این سؤال وجود دارد که در صورت عدم تمایل، چگونه می‌توان از دریافت و نصب نسخه‌های آزمایشی iOS انصراف دهیم؟
 

آموزش حذف آیفون یا آیپد از دریافت به‌روزرسانی‌های برنامه بتای اپل

شما می‌توانید هر زمان که خواستید، هرکدام از دستگاه‌های اپلی خود را از لیست دریافت‌کنندگان این نوع به‌روزرسانی‌ها حذف کنید. اما برای حذف کامل دستگاه خود از دریافت این به‌روزرسانی‌ها، می‌بایست یک نسخه غیر بتا را بر روی دستگاه خود نصب‌کرده باشید.

قدم اول

اگر در حال حاضر از یک نسخه بتا استفاده کرده و قصد دارید تا به آخرین نسخه عمومی و غیرآزمایشی از iOS بازگردید می‌بایست دستگاه خود را دانگرید کنید. برای آموزش نحوه صحیح دانگرید کردن سری به این مطلب آموزشی بزنید.

قدم دوم

در این مرحله تصور می‌کنیم که شما دستگاه خود را به آخرین نسخه عمومی از سیستم‌عامل آی او اس دانگرید کرده‌اید. اکنون زمان آن رسیده تا با واردکردن اپل آیدی خود در بخش برنامه بتای اپل در وب سایت این شرکت، اپل آیدی خود را از این برنامه حذف نمایید.

enroll from apple beta program

در قسمت پایین صفحه دکمه Sign In را انتخاب کرده و سپس اپل آیدی خود را وارد نمایید

پس از اینکه اپل آیدی شما با موفقیت از این برنامه حذف شد، دیگر هشداری مبنی بر دریافت نسخه بتای جدیدی از آی او اس برای شما فرستاده نخواهد شد.
 

ios-9-update-popup


 

(0)(0)