Hyphen – کتابخانه تان را همیشه به همراه داشته باشید


Hyphen


اگر شما هم یکی از افرادی هستید که به مطالعه علاقه دارند اما حمل کردن یک یا چند جلد کتاب علاوه بر دیگر وسایلی که روزانه ناچار هستید به همراه داشته باشید برایتان دشوار است، می‌توانید از کتابخوان‌های دیجیتال یا اپ‌های مختلفی که برای مدیریت کتاب‌ها و کتابخوانی وجود دارند استفاده کنید.

Hyphen یکی از این اپ‌ها است که به شما کمک می‌کند کتاب‌های epub خود را همیشه و هر جا که هستید به همراه داشته باشید. این برنامه دارای ظاهری زیبا، ساده و خلوت است و می‌توانید کتاب‌هایتان را در قفسه‌های مختلفی به دلخواه خود دسته‌بندی و مدیریت کنید، و تنها با یک نگاه از میزان پیشرفت خود در مطالعه‌ی هر یک از کتاب‌ها مطلع شوید.

این برنامه گزینه‌های بسیاری برای شخصی‌سازی محیط مطالعه دارد تا کتاب خواندن را برای کاربران آسان‌تر کند. هنگامی که این برنامه را برای نخستین بار نصب می‌کنید پنج نسخه از داستان‌های کلاسیک در آن وجود دارند و می‌توانید قبل از وارد کردن کتاب‌های خود به برنامه با استفاده از آن‌ها با قابلیت‌ها و محیط برنامه آشنا شوید. وارد کردن کتاب‌ها به این برنامه نیز کار بسیار آسانی است؛ برای این کار تنها لازم است پس از زدن کلید Add Books کتاب‌های مورد نظر خود را از سرویس‌های مختلفی از جمله Dropbox, GoogleDrive, iCloud و… به آن وارد کنید یا فایل‌هایی را که در حافظه‌ی کامپیوتر خود دارید را با استفاده از آیتونز به آن اضافه کنید.

هنگامی که پس از اضافه کردن کتاب‌هایتان به محیط برنامه، کتابی را برای مطالعه انتخاب می‌کنید وارد محیطی بسیار زیبا می‌شوید که مطالعه را به فعالیتی لذت‌بخش تبدیل می‌کند. می‌توانید با لمس کردن سمت راست یا چپ صفحه، کتابتان را ورق بزنید یا انگشتتان را در جهت مورد نظر خود روی صفحه بکشید.

وقتی که در حالت مطالعه‌ی کتاب هستید، اگر قسمت وسط صفحه را لمس کنید، نوارهایی در قسمت‌های بالا و پایین صفحه ظاهر می‌شوند که امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهند. به عنوان نمونه می‌توانید کلمات کلیدی مورد نظرتان را در متن جست‌وجو کنید، فهرست مطالب را مشاهده کنید، مطالب مورد نظرتان را هایلایت کنید، صفحه‌ی مورد نظر را نشانه‌گذاری کنید و رنگ متن و پس‌زمینه را نیز به دلخواه خود تغییر دهید.

این برنامه تنها فرمت epub را پشتیبانی می‌کند و برای انواع دیگر فایل‌ها باید از برنامه‌های دیگر استفاده کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت شخصی‌سازی رنگ‌های متن و پس‌زمینه به دلخواه کاربر
   
 • قابلیت تغییر ویژگی‌های متن مانند سایز نوشته، فاصله‌ی خطوط، حاشیه‌ی صفحات و…
   
 • قابلیت هایلایت کردن متن
   
 • قابلیت اضافه کردن یادداشت به صفحات
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن قسمت‌های هایلایت شده در شبکه‌های اجتماعی
   
 • قابلیت اضافه کردن فایل‌های epub از سرویس‌های Dropbox, GoogleDrive, iCloud
   
 • قابلیت اضافه کردن فایل از حافظه‌ی کامپیوتر با استفاده از آیتونز
   
 • قابلیت تنظیم نور صفحه بر اساس نور محیط برای آسان شدن مطالعه در شب
   
 • قابلیت ادیت کردن جلد، نویسنده، موضوع و… این برنامه حتی می‌تواند جلدهای مختلفی را برای کتاب‌های مورد نظر جست‌وجو کند
   
 • قابلیت اضافه کردن قفسه‌های دلخواه و دسته‌بندی کتاب‌ها بر اساس نویسنده، نام کتاب، تاریخ مطالعه و تاریخ اضافه شدن به برنامه
   
 • قابلیت وارد کردن فونت‌های دلخواه و CSS به برنامه
   
 • قابلیت ترجمه‌ی متن با استفاده از سرویس Google Translate، جست‌وجوی معانی و مفاهیم مختلف با استفاده از Wikipedia, Dictionary.com یا Google
   
 • قابلیت اضافه کردن لغاتی که معانی آن‌ها را جست‌وجو کرده‌اید به لیست دیکشنری شخصی شما برای دسترسی سریع

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۲.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۲ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۱۵ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)