تصاویر طراحی‌شده از آیفون ۶ سی مطابق با آخرین شایعات پیرامون این محصول


iphone-6c_iphones cover


آیفون ۶ سی اولین آیفونی خواهد بود که در فصل بهار عرضه می‌شود. طرفداران آیفون‌های ۴ اینچی مدت‌ها منتظر عرضه یک جایگزین جدید برای آیفون ۵ سی و آیفون ۵ اس بودند و به نظر می‌رسد که این اتفاق تا سه الی چهار ماه آینده رخ خواهد داد. همان‌طور که پیش از این هم در شایعات مرتبط با این آیفون شنیده‌ بودیم، چهره آیفون ۶ سی ترکیبی از آیپاد تاچ نسل ششم، آیفون ۶ و حتی آیفون ۵ اس خواهد بود. این آیفون رنگ‌بندی متنوع خود را از آیپاد و قسمت نمایشگر و لبه‌های منحنی را از آیفون ۶ به ارث خواهد برد.
 

iphone-6c look like ipod and iphone 6


در آخرین اخبار غیررسمی پیرامون آیفون ۶ سی که احتمال دارد برای همخوانی با آیفون ۷ ، آیفون ۷ سی نام‌گذاری شود، متوجه شدیم که باتری این گوشی ۱۶۴۲ میلی‌آمپری بوده و قرار است برای هرچه ارزان‌تر شدن آن، خبری از فناوری لمس سه ‌بعدی در آن محصول نباشد. سایر مشخصات احتمالی این محصول شامل پردازنده A9 ، NFC ، حسگر اثرانگشت تاچ آیدی و رم ۲ گیگابایتی می‌شود. از آنجایی که نمایشگر آیفون ۶ سی کوچک‌تر از آیفون‌های ۷ و ۷ پلاس است، بنابراین با تعداد پیکسل‌های کمتری سروکار داشته و با چنین مشخصات سخت‌افزاری، می‌توان قدرت پردازش بالایی را از آن شاهد بود.

پیش‌بینی‌شده که آیفون ۶ سی با حافظه‌های ۱۶ ، ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی ارائه‌شده و قیمت آن چیزی در حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار باشد. اپل این محصول خود را به هدف جلب‌توجه کاربران گوشی‌های میان رده‌ای اندروید، تا ماه مارس امسال روانه بازار خواهد کرد. گالری زیر، تصاویر طراحی‌شده از آیفون ۶ سی هستند که ظاهرشان با توجه به شایعات اخیر به تصویر کشیده شده است.
 


 

(0)(0)