آیفون ۶ سی احتمالاً تا ماه آوریل سال ۲۰۱۶ به دست خریداران خواهد رسید


iPhone-6c-2


بر اساس گزارش تازه‌ای که توسط وب‌سایت چینی MyDrivers منتشرشده، ادعا می‌شود که اپل قصد دارد آیفون ۴ اینچی بعدی خود را اوایل سال میلادی بعد و تا ماه آوریل (فروردین ۹۵) عرضه کند. گویا شرکت China Mobile که بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه در این کشور است، به‌تازگی در مراسمی که در مورد معرفی برنامه‌های آینده خود برای سال ۲۰۱۶ برگزار کرده، اعلام کرده آیفون ۴ اینچی بعدی اپل تا ماه آوریل سال بعد به چین خواهد رسید.
 

iphone6c-release-date

اشاره شدن به آیفون ۷ سی در مراسم شرکت China Mobile

این شرکت که از آیفون بعدی اپل به نام آیفون ۷ سی یادکرده، قیمت ۳۲۰۰ یوان چین یا حدوداً ۵۰۰ دلاری را برای آن مطرح کرده است. China Mobile اضافه کرده که این آیفون با ویژگی‌های تازه‌ای عرضه خواهد شد اما به‌هیچ‌عنوان به رقابت با آیفون ۶ اس نخواهد پرداخت. جزییات احتمالی آیفون ۷ سی که تابه‌حال بانام آیفون ۶ سی از آن یاد می‌شد شامل: نمایشگر ۴ اینچی با رزولوشن ۱۱۳۶ در ۶۴۰ ، دوربین ۸ مگاپیکسلی ، تاچ آیدی شده و پردازنده دو هسته‌ای A9 و در کنار آن دو گیگابایت رم وظیفه پردازش‌های این گوشی هوشمند را بر عهده خواهند داشت. علاوه بر موارد بالا، آیفون ۶ سی به‌احتمال‌قوی با بدنه‌ای مشابه با آیفون ۵ اس یا تماماً فلز ساخته می‌شود.

احتمال عرضه آیفون ۶ سی در ماه آوریل، همخوانی خوبی با مراسم ماه مارس سال گذشته اپل دارد. سال گذشته در این ماه، مراسم این شرکت اختصاص ویژه‌ای به معرفی اپل واچ داشت. ممکن است مراسم معرفی نسل دوم اپل واچ در ماه مارس ۲۰۱۶، زمان خوبی برای معرفی آیفون ۶ سی بوده و به طبع یک ماه بعد و در ماه آوریل، شاهد فروش رسمی آن باشیم.
 

s914404448405884706_c13_i2_w640


 

(0)(0)