Lark – افزایش تحرک و کاهش وزن با پیامک


Lark


اپ‌های بسیاری در اپ‌استور وجود دارند که به کاربران کمک می‌کنند وزن خود را کاهش داده و به رژیم‌های غذایی و برنامه‌های ورزشی پایبند بمانند و هر یک از این برنامه‌ها رویکرد خاص خود را به جمع‌آوری اطلاعات، نمایشِ داده‌ها و ایجاد انگیزه در کاربران دارند. Lark یکی از همین دسته از برنامه‌هاست که شیوه‌ای شخصی و جذاب را برای ثبت آمار مربوط به سلامتی کاربران انتخاب کرده.

این برنامه اطلاعات مربوط به تحرک و ورزش، میزان غذا و کالری مصرفی و خواب کاربر را ثبت کرده و با استفاده از آن‌ها شیوه‌ای را ایجاد می‌کند تا کاربر بتواند با کمک آن روند پیشرفت خود را در راه رسیدن به اهداف وزنی و سلامتی ثبت و پیگیری کند. این برنامه فهرستی از تمام این فعالیت‌ها را ثبت می‌کند که به صورت لیست یا جدول قابل مشاهده است.

یکی از قابلیت‌های جذاب این برنامه این است که حتی اگر کار با آن را به تازگی آغاز کرده باشید، داده‌های ثبت شده در دستگاه‌تان را از چند روز قبل به دست آورده و بلافاصله آماری اولیه را ارائه می‌کند. این برنامه زمان خواب هر کاربر را از زمانی که هر شب دستگاه خود را برای آخرین بار چک می‌کند تا زمانی که صبح دوباره آن را برای اولین بار چک کند محاسبه می‌کند و این زمان را با مدت زمانی که دستگاه به صورت ساکن قرار داشته تطبیق می‌دهد.

برآورد میزان تحرک در این برنامه بر خلاف دیگر برنامه‌ها که از سیستم گام‌شماری استفاده می‌کنند بر اساس زمان و مسافت انجام می‌شود و مدت زمان پیاده‌روی کاربر را با محاسبه‌ی میزان کالری‌های سوزانده شده نمایش می‌دهد. اما جذاب‌ترین ویژگی این برنامه سخنگو بودن آن است. این برنامه در حقیقت با کاربران صحبت کرده و با ارسال پیامک، میزان فعالیت روزانه‌شان را با روز قبل مقایسه می‌کند و آن‌ها را به افزایش فعالیت و تحرک تشویق می‌کند. هر بار که به این برنامه وارد شوید، میزان فعالیت شما تا آن ساعت از روز نیز نمایش داده می‌شود و راهنمایی‌هایی نیز برای افزایش فعالیت روی صفحه نمایش داده می‌شوند.

پیامک‌های ارسال شده توسط این برنامه به زبان انگلیسی هستند.

قابلیت‌های برنامه

 • برآورد میزان غذای مصرفی، خواب و میزان تحرک کاربر
   
 • راهنمایی کاربر و تشویق او به افزایش فعالیت بدنی
   
 • کاربری آسان و پشتیبانی ۲۴ ساعته
   
 • قابلیت ادغام با دیگر برنامه‌های مشابه مانند Weight Watchers
   
 • سازگار با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۴ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۱۰.۸ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۴.۱ MBbadge-new (1) badge-new (2)


 

(1)(0)