Manga Rock – دانلود و مطالعه‌ی آسان مانگا


۷۱bhmVJbWeL


داستان‌های مصور ژاپنی یا مانگاها در سراسر جهان هوادارانی کم‌شمار اما بسیار ثابت‌قدم و پر و پا قرص دارند که به خواندن این داستان‌ها و لذت بردن از تصویرسازی‌های بی‌نظیر آن‌ها علاقه‌ی بسیاری دارند اما دسترسی به مانگاها معمولاً کار چندان ساده‌ای نیست. Manga Rocks یک برنامه‌ی رایگان است که منبعی کامل از این داستان‌ها و فصل‌های مختلف آن‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

استفاده از این برنامه بسیار ساده و راحت است؛ فهرست عناوین مختلف مانگاها در صفحه‌ی اصلی این برنامه بسته به دلخواه کاربر، به ترتیب حروف الفبا یا میزان محبوبیت دسته‌بندی می‌شود. به هنگام انتخاب مانگای مورد نظر، تصویر روی جلد آن به همراه خلاصه‌ی داستان، اطلاعات اولیه و فهرست فصل‌ها نمایش داده می‌شوند. این برنامه محیطی روان دارد و ورق زدن صفحات داستان، تغییر نما از حالت Portrait به Landscape و زوم کردن در آن به راحتی انجام می‌شود و حتی می‌توانید صفحه را در حالت دلخواه خود قفل کنید.

نسخه‌ی رایگان Manga Rock می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران باشد اما با خرید نسخه‌ی کامل آن (از طریق خرید درون‌برنامه‌ای به قیمت ۴.۹۹ دلار) می‌توانید تمام مانگاهای دلخواه خود را از سایت onemanga.com دانلود کنید. با این وجود ممکن است برخی از مانگاهای مورد نظر کاربران (مانند ناروتو) به دلیل قانون کپی رایت روی این سایت قابل دسترسی نباشند یا بخش‌هایی از آن‌ها در صورت اقدام قانونی از سایت حذف شوند، که این وضعیت بسته به کشور محل اقامت کاربران متفاوت است.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت جست‌وجو در ۲۴ سایت و به ۷ زبان مختلف
   
 • پیشنهاد مانگاهای جدید بر اساس سلیقه‌ی کاربر
   
 • نمایش مانگاهای محبوب بین دیگر کاربران
   
 • نمایش مانگاهای مشابه آن‌چه توسط کاربر جست‌وجو شده
   
 • ۳ حالت مختلف برای مطالعه: افقی، عمودی و حالت کتابی
   
 • قابلیت دانلود صفحه‌ی بعدی در پس زمینه به هنگام مطالعه‌ی آنلاین
   
 • قابلیت دانلود مانگاها و مطالعه به صورت آفلاین

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۳۳.۵ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۷.۳badge-new (1) badge-new (2)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(3)(0)