Movesum – کمی بیشتر حرکت کنید!


movesum_banner-705x335


Movesum در حقیقت یک اپ گام‌شمار است اما تفاوت‌های چشمگیری با دیگر اپ‌های مشابه خود دارد که یکی از آن‌ها ظاهر زیبا و ساده‌ی آن و دیگری قابلیت محاسبه‌ی تعداد گام‌هایی است که برای سوزاندن کالری حاصل از غذاهایی که می‌خوریم لازم است.

برای آغاز کار با Movesum لازم است ابتدا به آن اجازه دهید به اطلاعات مربوط به میزان حرکت شما از قسمت‌های Active Energy و Steps که در Health App دستگاهتان ثبت می‌شوند دسترسی داشته باشد تا بتواند گام‌های شما را دنبال کند و مقدار تحرک شما را حین حرکت، نمایش دهد.

سازندگان این برنامه می‌گویند: «برای این که سالم‌تر باشیم، لازم نیست تند‌تر حرکت کنیم، بلکه باید سعی کنیم بیشتر حرکت کنیم» به همین دلیل این برنامه روی صفحه‌ی اصلی خود نه تنها تعداد قدمهایی که در طول روز برداشته‌اید را نشان میدهد بلکه علاوه بر آن مقدار کالریهای سوزانده شده را نیز محاسبه میکند.

جالب‌ترین نکته درمورد این برنامه و ساختار جذاب و متفاوت آن این است که علاوه بر نمایش مقدار کالری سوزانده شده، نشان می‌دهد که این مقدار کالری با چه غذایی همخوانی دارد به عنوان مثال اگر ۳۶۰۰ قدم راه رفته باشید، این برنامه محاسبه میکند که مقدار کالری سوزانده شده برابر ۱۸۰ کالری و به اندازه‌ی یک لیوان بزرگ لاته است.

در صفحه‌ی اصلی Movesum همچنین می‌توانید برای خود هدف تعیین کنید و این برنامه به شما کمک می‌کند به هدف خود برسید و زنجیره‌ی روزهایی که توانسته‌اید به اهدافتان برسید را نیز برای ایجاد انگیزه ثبت می‌کند.

قابلیت‌های برنامه

  • قابلیت شمارش گام‌ها
     
  • قابلیت تعیین هدف برای تعداد گام‌ها
     
  • قابلیت محاسبه‌ی میزان کالری مصرف شده
     
  • قابلیت تطبیق دادن میزان کالری مصرف شده با غذاهایی که دارای آن میزان کالری هستند

قابل نصب روی

iOS 8.2 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۱۳.۱ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۳.۸ MBbadge-new (1) badge-new (2)


 

(1)(0)