تماشا کنید: پیشرفت پروژه سفینه اپل تا ژانویه ۲۰۱۶


Apple Campus 2 Construction January 2016.mp4_000003394


کمتر از یک سال تا پایان مهلت تعیین‌شده برای اتمام پروژه مقر جدید اپل یا Apple Campus 2 زمان باقی‌مانده، و به نظر می‌رسد که کارکنان این پروژه مثل قبل سخت مشغول به کار هستند. حلقه اصلی، ساختمان‌های اطراف، سالن برگزاری اجلاس و رویدادها، مرکز بازدید مراجعه‌کنندگان و همچنین ساختمان‌های تحقیق و توسعه این مجموع کاملاً شکل‌گرفته‌اند.

ویدیوی تازه‌ای که دونکان سینفیلد به کمک پهپاد مدل Inspire 1 خود در همین چند روز اخیر از این پروژه اپل تهیه‌کرده، نشان‌دهنده این است که پیشرفت کار اپل به‌جایی رسیده که حلقه اصلی این مجموعه، آماده نصب شیشه‌های منحنی شده است.
 

Apple Campus 2 Construction January 2016.mp4_000029513

در این ویدیو اولین قطعه از این شیشه‌های منحنی که نصب‌شده‌اند کاملاً مشخص است.
 

سایر پیشرفت‌هایی که در این ویدیو مشخص هستند شامل قسمت متعلق به سالن برگزاری اجلاس‌های اپل می‌شود. این سالن ۱۰۰۰ نفری که در زیرزمین قرار دارد، دارای سن با فضای بسیار بزرگی است که در آینده نه‌چندان دور، محل معرفی و رونمایی از تازه‌ترین محصولات این شرکت خواهد بود.

با تکمیل‌تر شدن قسمت ساخت‌وساز این پروژه، کار بر روی فضای بیرونی آن‌هم به‌زودی شروع خواهد شد. فضای بیرونی مقر دوم اپل قرار است تا ۸۰ درصد پوشیده از فضای سبز و باغ مرکزی باشد. همچنین در کنار این دو، یک سالن پذیرایی در فضای بازهم در نظر گرفته‌شده. قرار است ۳۰۰ نوع مختلف درخت ازجمله درختانی که میوه می‌دهند در این فضاها کاشته شوند. حتی قسمت‌های پارکینگ و سالن برگزاری اجلاس که در زیرزمین قرار دارند، دارای گیاهان و درخت‌های مخصوص بوده و قرار است سبز باشند.
 

دانلود ویدیو


 

(0)(0)