تاریخ احتمالی برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال اپل مشخص شد


WWDC-2016


بر اساس گزارش تازه‌ای که در آن از برنامه‌های امسال اپل صحبت شده، زمان احتمالی برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت در ماه ژوئن و در بازه زمانی سیزدهم تا هفدهم آن ماه (۲۴ الی ۲۸ خرداد ۹۵) اعلام‌شده است.

هرساله در این زمان، اپل رویدادی را برگزار می‌کند و در آن، توسعه‌دهندگانی که یکی از دعوت‌نامه‌ها این شرکت را دریافت کرده‌اند در این کنفرانس بزرگ حضور پیدا می‌کنند. این کنفرانس هرساله در سالن اجتماعات ماسکان وست در مرکز سانفرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیا برپا می‌شود. هدف از این رویداد، ارتباط دادن توسعه‌دهندگان سیستم‌عامل‌های اپل است که در آن روز از سراسر جهان گرد هم آمده در نشست‌ها و کارگاه‌های مختلف به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازند.
 

WWDC-2016-schedule


این احتمال وجود دارد که کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان سال ۲۰۱۶ اپل، زمان مناسبی برای معرفی سیستم‌عامل‌های iOS 10 و OS X و حتی معرفی سخت‌افزارهای جدیدی که این کمپانی قصد استفاده از آن‌ها در محصولات آینده‌اش را دارد باشد. در کنفرانس جهانی سال ۲۰۱۵ این شرکت به معرفی سه سیستم‌عامل مهم iOS 9 ، OS X El Capitan و watchOS 2 پرداخته شد.
 

june2016mosconeschedule-800x594

روزهای قرمز رنگ تا به این لحظه در این مرکز رزرو شده اند

این گزارش که به استناد زمان‌بندی برنامه‌های آینده مرکز همایش‌های ماسکان منتشرشده، زمان سیزدهم تا هفدهم ژوئن را، منتسب به رویداد اپل دانسته. این زمان همخوانی نسبتاً خوبی با زمان برگزاری اجلاس توسعه‌دهندگان اپل در سال‌های گذشته دارد. در حال حاضر هفته اول، دوم و چهارم مرکز برگزاری همایش‌های ماسکان از پیش رزرو شده و تنها هفته سوم آن آزاد است. ازجمله کنفرانس‌هایی که قرار است در همان ماه ژوئن در این مرکز برگزار شوند شامل کنفرانس ردهت، انجمن بین‌المللی تحقیق و بررسی یاخته‌های بنیادی و کنفرانس سازمان صنعت زیست‌شناسی می‌شوند.

بااینکه بازه زمانی این گزارش، ادامه‌دار بودن سنت برگزاری این کنفرانس در هفته‌های ابتدایی ماه ژوئن از سال ۲۰۰۷ تا سال گذشته را بیان می‌کند، اما اپل به غیرقابل‌پیش‌بینی بودن شهرت بسیاری دارد و امسال ممکن است تغییرات بزرگی را در روند برنامه‌های خود ایجاد کند.
 

wwdc16 macbook iphone ipad


 

(0)(0)