تولید آزمایشی اپل واچ ۲ احتمالاً تا اواخر ماه ژانویه آغاز می‌شود


Apple-Watch 2


وب سایت فناوری چینی Commercial Times ادعا کرده که شرکت Quanta که وظیفه تولید اپل واچ های اپل را بر عهده دارد، قرار است در یکی دو هفته آتی، تولید آزمایشی اپل واچ ۲ را آغاز کند. این شایعه همخوانی خوبی با شایعه‌های قبلی مبنی بر معرفی نسل دوم این ساعت، درست یک سال پس از عرضه نسل اول و معرفی آن در رویداد ماه مارس اپل دارد. (آیفون ۶ سی هم احتمالاً در کنار اپل واچ ۲ و در همین رویداد رونمایی خواهد شد).

تولید آزمایشی یک محصول به این معنی است که اپل می‌تواند تعداد محدودی اپل واچ جدید را تولید کرده و نواقص و مشکلات آن‌ها را بررسی کند. حتی این امکان وجود دارد که اپل برای تولید میزان کافی‌ اپل واچ ۲ برای عرضه تا ماه آوریل، از سایر شرکای آسیایی خود نظیر Foxconn و دو شریک تایوانی‌اش یعنی Inventec و Wistron کمک بگیرد.
 

gopro-apple-watch-hero


گزارشی که سال پیش در مورد ویژگی‌های جدید اپل واچ بعدی این غول کوپرتینویی صحبت می‌کرد، احتمال اضافه شدن دوربین جلویی برای پاسخ‌گویی به تماس‌های تصویری فیس تایم و همچنین کامل‌تر شدن حسگرهای ردیابی اطلاعات سلامت کاربر که از اپل واچ اول جا ماندند را برای اپل واچ ۲ مطرح کرده بود. علاوه بر این قرار است که این ساعت، با استقلال بیشتری از آیفون کار کند.

 شایعه‌های که توسط وب سایت‌های چینی منتشر می‌شوند، عموماً سابقه چندان خوبی ندارند، اما گاهی هم درست از آب درمی‌آیند. به هر صورت هنوز تصاویری از قطعات و بدنه جدید اپل واچ ۲ به بیرون درز نکرده ولی احتمال می‌رود که بدنه این ساعت ضخامت کمتری نسبت به نسل قبلی خود داشته باشد.


 

(0)(0)